Pucharu bronić będą we własnej hali! Artego gospodarzem turnieju finałowego Pucharu Polski
Dodano: 05.01.2019 | 13:18Na zdjęciu: Koszykarki Artego w ubiegłym sezonie cieszyły się z triumfu w Pucharze Polski. Tego trofeum bronić będą przed własną publicznością.
Fot. Szymon Fiałkowski
W ubiegłym sezonie koszykarki Artego cieszyły się z triumfu w Pucharze Polski podczas turnieju w Gdyni. Pod koniec stycznia tego trofeum bronić będą we własnej hali.
To właśnie w Artego Arenie odbędzie się turniej finałowy, a ten zostanie rozegrany w dniach 18-20 stycznia 2019 r (piątek – niedziela).
INFORMACJE Z ARTEGO I ASTORII W NASZYM SERWISIE – KOSZYKÓWKA BYDGOSZCZ
W najbliższy poniedziałek (7 stycznia), w siedzibie jednego ze sponsorów polskiej koszykówki – salonu samochodowego Suzuki odbędzie się losowanie par ćwierćfinałowych z układem gier w półfinale. Właśnie wtedy zostaną też podane godziny rozpoczęcia poszczególnych pojedynków.
Udział w turnieju finałowym mają zapewnione Artego Bydgoszcz – jako gospodarz i obrońca trofeum oraz CCC Polkowice, które jako jedyny polski klub występują w tym sezonie w Eurolidze. Grono czterech pozostałych klubów poznamy w ten weekend, kiedy to zostanie rozegrana trzynasta, ostatnia kolejka pierwszej części sezonu zasadniczego Energa Basket Ligi Kobiet, tydzień później rozpoczną się rewanże.
- Siatkarze BKS-u zaczną sezon na wyjeździe. Spore zmiany w rozgrywkach PLS 1 Ligi - 22 czerwca 2026
- Nowe auta dla kujawsko-pomorskiej policji. Będą służyły do przewozu osób zatrzymanych - 22 czerwca 2026
- Kolejne medale bydgoskich kajakarzy na Mistrzostwach Polski na torze w Brdyujściu [ZDJĘCIA] - 21 czerwca 2026


















