Bydgoszcz
9C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 2km/h N
H 9 • L 7
14C
Wt
10C
Sr
15C
Czw
12C
Pt
14C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoPunkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w mieście ponownie otwarte. Od poniedziałku działać będą dwa z nich
15.04.2020 | 11:49

Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w mieście ponownie otwarte. Od poniedziałku działać będą dwa z nich

Otwarcie punktów nastąpi w najbliższy poniedziałek.

Na zdjęciu: Otwarty zostanie Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Inwalidów.

Fot. Szymon Fiałkowski

Od najbliższego poniedziałku (20 kwietnia) otwarte zostaną dwa z trzech punktów selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w mieście.

W związku z trwającą pandemią koronawirusa, wszystkie trzy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Bydgoszczy były zamknięte. Od początku przyszłego tygodnia to się zmieni.

Dla mieszkańców otwarte będą dwa PSZOK: przy ul. Ołowianej 43 i Inwalidów 15. Zamknięty do odwołania nadal będzie ten przy ul. Jasinieckiej. Otwarte PSZOK-i funkcjonowac będą w godzinach 8:00 – 20:00 z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych.

Jednocześnie, urzędnicy przypominają, że od 1 lipca 2019 r., przywożąc odpady do PSZOK z nieruchomości zamieszkanych, należy okazać jeden z rachunków dokonywania opłat za media w lokalu mieszkalnym, z którego pochodzą odpady (opłata za wodę, prąd, gaz) lub okazać dokument, który potwierdza naliczenia tzw. „opłaty śmieciowej” za lokal mieszkalny, z którego pochodzą odpady – taki dokument wystawiony jest przez spółdzielnię, zarządcę lub właściciela budynku wielomieszkaniowego występujący np. pod nazwą „Wymiar opłat”.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści