Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rabat -20% na wybrane materace Hilding w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!

Dodano: 24.06.2022 | 13:31

Na zdjęciu: Przecenione materace Hilding można znaleźć między innymi przy pomocy obsługi sklepu stacjonarnego Pan Materac.

Fot. materiał nadesłany

Solidne materace Hilding w dobrych cenach to idealna okazja na zakup właściwego podłoża do snu. W dniach 15.06-31.07.2022, w salonie Pan Materac w Bydgoszczy, przy ul. Mariana Rejewskiego 3 (Auchan Bydgoszcz Fordon), możesz kupić wygodny materac w korzystnej cenie. Rabat na modele Hilding w wysokości aż 20%! Odwiedź nas już dziś i zainwestuj w materac znanej na całym świecie marki Hilding!

Szwedzkie materace Hilding aż 20% taniej w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!

Postaw na jakościowe podłoże do snu w dobrej cenie! Już od 15.06 do 31.07.2022 w salonie Pan Materac w Bydgoszczy możesz kupić wygodny materac znanej na całym świecie marki Hilding z aż 20% rabatem. Obniżka cen sięga nawet kilkuset złotych. Sprawdź!

Hilding to popularny producent sypialnianego asortymentu, którego materace są gwarancją spokojnego, zdrowego i higienicznego snu. Odpowiednio dobrane modele perfekcyjnie podpierają ciało użytkownika, zapewniając mu właściwe ułożenie przez całą noc. Precyzja wykonania, a także dobór trwałych materiałów sprawiają, że materace Hilding służą w nienaruszonym stanie przez długi czas!

Już teraz podejmij decyzję o zakupie wygodnego podłoża do snu! Odwiedź nasz salon stacjonarny Pan Materac w Bydgoszczy i zadbaj o zdrowie swojego kręgosłupa! Nie wiesz, który model byłby dla Ciebie odpowiedni? Zastanawiasz się, na co szczególnie zwrócić uwagę? Bez obaw! Nasi wykwalifikowani specjaliści zawsze są w gotowości, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i pomóc w wyborze perfekcyjnego materaca dla Ciebie lub Twoich bliskich!

Akcja rabatowa obowiązuje w dniach 15.06-31.07.2022 r i dotyczy wybranych modeli.

Przecenione materace Hilding można znaleźć przy pomocy obsługi sklepu stacjonarnego oraz pod linkiem: https://www.panmaterac.pl/promocje-18/s-9/producent-hilding

Lokalizacja salonu stacjonarnego w Bydgoszczy:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-bydgoszcz-76
ul. Mariana Rejewskiego 3 (Auchan Bydgoszcz Fordon)
85-791 Bydgoszcz
tel.: 570 507 560
e-mail: bydgoszcz@panmaterac.pl

Rabat -20% na wybrane materace Hilding w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!