[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rabaty do 35% na materace w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!

Dodano: 09.06.2022 | 09:30

Na zdjęciu: W Panu Materacu znajdziesz wysokiej jakości materace, łóżka i inne akcesoria do sypialni w niezwykle korzystnych cenach.

Fot. nadesłane

Wielkie promocje w salonie Pan Materac w Bydgoszczy! Wysokiej jakości materace do spania od renomowanych producentów z rabatami nawet do 35% od cen regularnych. Odwiedź nasz nowy salon w Auchan Bydgoszcz Fordon przy ul. Mariana Rejewskiego 3 i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów! Zapraszamy!

Rabaty do 35% w salonie Pan Materac!

Atrakcyjne rabaty w salonie Pan Materac – promocje sięgające nawet do 35% na wybrane materace z kolekcji Pan Materac!

Pan Materac od wielu lat posiada własną kolekcję wysokiej jakości materacy do spania, które cieszą się wielką popularnością wśród klientów. Wszystkie modele dopasowane są do potrzeb i oczekiwań klientów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni materac do swojej sypialni!

W kolekcji materacy Pan Materac znajdują się zarówno materace z wkładem piankowym, jak i wysokiej jakości modele ze sprężynami kieszeniowymi – Original Multi, Original Thermo, Original Strong, Puls, Tempo, Rytm, Select Dynamic, Select Massage oraz dziecięce materace Young Prime, Young Special i Young Prestige – wybrane materace taniej aż do 35% od cen regularnych!

Nie czekaj, odwiedź salon Pan Materac i skorzystaj z promocji! Zapraszamy!

Pełna oferta produktowa na www.panmaterac.pl

Szukasz mebli do mieszkania? Sprawdź ofertę nowego sklepu meblowego www.mebi.pl i wybierz stylowe meble do swojego salonu, sypialni i pozostałych pomieszczeń!

Profesjonalna pomoc w wyborze produktów do sypialni!

W każdym z naszych salonów w całej Polsce obok bogatego asortymentu produktowego zapewniamy kompleksową pomoc w wyborze odpowiednich produktów do sypialni. Nasz wykwalifikowany zespół doradców dołoży wszelkich starań, aby idealnie dopasować materac do potrzeb i oczekiwań każdego z klientów.

W Panu Materacu znajdziesz wysokiej jakości materace, łóżka i inne akcesoria do sypialni w niezwykle korzystnych cenach. Przyjdź do naszego salonu w Bydgoszczy i skorzystaj z promocji! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac:
www.panmaterac.pl/c/materace-bydgoszcz-76
AUCHAN BYDGOSZCZ FORDON
ul. Mariana Rejewskiego 3
85-791 Bydgoszcz
tel.: 570 507 560
e-mail: bydgoszcz@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 09:00 – 21:00
Niedziela (handlowa): 09:00 – 21:00

Rabaty do 35% na materace w salonie Pan Materac w Bydgoszczy!