Bydgoszcz
11C
Słonecznie
50% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSE
H 11 • L 11
22C
Pon
21C
Wt
19C
Sr
16C
Czw
12C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRadio Pogoda działa w Bydgoszczy. Co w ramówce?
01.03.2016 | 08:15

Radio Pogoda działa w Bydgoszczy. Co w ramówce?

Radio nadaje na częstotliwości 103,5 fm.

Na zdjęciu: Logo Radia Pogoda

Fot. mat. prasowe

Od 1 marca Radio Pogoda nadaje w Bydgoszczy. Nowa rozgłośnia, proponująca muzykę z dawnych lat, zastąpiła Rock Radio.

Grupa Radiowa Agora przedstawia stację jako rozgłośnię skierowaną do osób powyżej 50 roku życia. Dotąd Radio Pogoda grało w Warszawie, Poznaniu i Opolu. Od początku marca do tej listy dołączyły Bydgoszcz (103,5 fm), Wrocław oraz Śląsk i Zagłębie.

Od godziny 6 do 10 można słuchać audycji Pogodny Poranek prowadzonej przez Mariana Dachniewskiego, Zygmunta Chajzera, Magdę Mikołajczak-Olszewską, Wojciecha Pijanowskiego i Tomasza Ignaczaka. Jak informuje radio, wśród gości znaleźć będzie można najbardziej zasłużone postacie polskiej kultury: aktorów, piosenkarzy oraz pisarzy.

W godzinach 10-11 prowadzony jest program „Czy pamiętasz te seriale?”, a przez kolejne cztery godziny „Czy pamiętasz te przeboje”. Następnie, do 17, nadawany jest „Koncert Życzeń”, w którym można przesłać życzenia swoim bliskim z okazji urodzin, imienin czy ślubu. Kolejne audycje to”Fajfy w Radiu Pogoda”, czyli muzyka z prywatek i dancingów, „Wieczór z Radiem Pogoda” i „Co jest grane”. W weekendy dodatkowo nadawany jest program „To był tydzień”.


Podobne wpisy

Powiązane treści