Bydgoszcz
7C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 9 • L 6
21C
Pt
13C
Sob
13C
Nd
15C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRadio ZET przyjeżdża do Bydgoszczy. W planach wiele atrakcji
18.03.2022 | 12:57

Radio ZET przyjeżdża do Bydgoszczy. W planach wiele atrakcji

Na zdjęciu: Impreza będzie odbywać się między innymi na placu Teatralnym.

Fot. Stanisław Gazda/archiwum

W poniedziałek, 21 marca w Bydgoszczy odbędą się „Dni dla Planety” organizowane przez Radio ZET. W planach jest między innymi wielkie sprzątanie nad Kanałem, sadzenie drzew i ekologiczne koło fortuny na Placu Teatralnym.

Impreza zacznie się w Parku nad Starym Kanałem o godz. 10.00, gdzie wszyscy zebrani chwycą za worki i chwytaki, aby posprzątać okolice kanału od ulicy Wrocławskiej do ulicy Bronikowskiego.

Na bydgoszczan będą czekały również kajaki i podbieraki do zadań specjalnych na wodzie. Punkt wydawania worków i rękawic zlokalizowany będzie przy siedzibie Rady Osiedla Wilczak-Jary na ul. Nakielskiej 70 – zapowiadają organizatorzy.

Radio ZET posadzi także cztery miododajne lipy z myślą o miejskiej pasiece, którą wybrano w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

W godz. 12:00-16:00 impreza przeniesie się na plac Teatralny, gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać z wyjątkowych, zielonych napojów i ekologicznego koła fortuny. Będą także mogli wymienić drobne i niepotrzebne już elektrourządzenia na sadzonki roślin.

Radio ZET przyjeżdża do Bydgoszczy. W planach wiele atrakcji
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments