Bydgoszcz
6C
Niebo częściowo zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 7 • L 6
4C
Sob
2C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIRegionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa działa zgodnie z planem
rckik bydgoszcz - jw
17.03.2020 | 12:15

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa działa zgodnie z planem

Na zdjęciu: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa wydało komunikat o funkcjonowaniu.

Fot. JW

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy przedstawiła informacje na temat funkcjonowania w związku z epidemią koronawirusa.

W związku z licznymi telefonami i pytaniami informujemy, że wszystkie nasze punkty działają normalnie, a akcje odbywają się zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.rckik-bydgoszcz.com.pl. W związku z dynamiczną sytuacją prosimy na bieżąco sprawdzać czy interesująca nas akcja nie została wykreślona z harmonogramu. Jednocześnie zwracamy się do Was z prośbą. Jeżeli tylko stan waszego zdrowia na to pozwala, zgłaszajcie się do punktów zbiórki krwi. W miarę możliwości, prosimy również o odwiedzanie nas bez osób towarzyszących – informuje Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Szczególnie teraz liczymy na Was i czekamy w RCKiK w Bydgoszczy przy ul. Markwarta 8, w oddziałach terenowych w Brodnicy, Grudziądzu, Inowrocławiu, Toruniu oraz Włocławku, a także na akcjach wyjazdowych, których harmonogram jest na bieżąco aktualizowany na naszej stronie – zachęca centrum.

Dla bezpieczeństwa wprowadzono szczególne środki ostrożności. Dawcy wpuszczani są do punktów pojedynczo, mierzona jest temperatura i każdy wypełnia ankietę epidemiologiczną. – Bardzo prosimy również o wstrzymanie się z wizytą osób, które mają objawy infekcji, miały kontakt z osobą zakażoną lub objętą kwarantanną, w ostatnim czasie przebywały za granicą – dodaje RCKiK.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści