Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rekord frekwencji na lodowisku. „Takich tłumów jeszcze nie było!”

Dodano: 12.01.2017 | 10:19

Zimowa aura zachęca do jazdy na łyżwach.

Na zdjęciu: Na lodowisku pojawiły się osoby w różnym wieku.

Fot. wolny dostęp

Prawie 2,5 tysiąca osób odwiedziło inowrocławskie lodowisko w ubiegły weekend. Ta liczba zaskoczyła nie tylko zarządców terenu, ale i przedstawicieli władz miasta.

ZOBACZ TEŻ: Sezon na łyżwy czas zacząć. Lodowisko w Fordonie zaprasza [CENNIK, GODZINY OTWARCIA]

„Lodolandia”, znajdują się przy ul. Toruńskiej, cieszy się dużą popularnością. Mieszkańcy Inowrocławia chętnie odwiedzają to miejsce, lecz jeszcze nigdy liczba gości nie była aż tak wysoka. Zarządcy obiektu dopatrują się upatrują sukces w zmianie pogody. Znaczne ochłodzenie i zimowa aura zachęciła do odwiedzin lodowiska.

Bardzo się cieszymy, że tak wielu mieszkańców przyszło pojeździć na łyżwach i z zadowoleniem odnotowali oni fakt drobnego upiększenia, bowiem mamy podświetlaną taflę. Oby aura sprzyjała nam jak najdłużej – mówi Wiesława Pawłowska, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Z inowrocławskiego lodowiska można korzystać codziennie. Obiekt jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 22.00, a w sobotę i niedzielę w godzinach od 10.00 do 22.00. Między 15:00 a 16:00 oraz 19:00- 19:30 przewidziana jest przerwa na prace konserwacyjne. Cennik korzystania z lodowiska zamieszczony jest na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.