[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Remigiusz Kuś nie będzie już trenerem Pomorzanina Serock. Kto poprowadzi zespół w IV lidze?

Dodano: 21.06.2022 | 11:26

Na zdjęciu: Remigiusz Kuś pracował w Serocku przez 3,5 roku.

Fot. Archiwum

Remigiusz Kuś nie będzie już trenerem Pomorzanina Serock. W zakończonym już sezonie klasy okręgowej jego podopieczni wywalczyli awans do IV ligi.

W rundzie wiosennej Pomorzanin długo gonił zajmują drugą lokatę Polonię Bydgoszcz i w końcówce sezonu dopiął swego, zapewniając sobie miejsce premiowane awansem. Ostatecznie podopieczni Remigiusza Kusia zdobyli 67 punktów i zakończyli rozgrywki z czterema oczkami przewagi nad klubem ze Sportowej.

Kuś pracował w Pomorzaninie Serock przez 3,5 roku. – Moja droga dobiegła końca, cel został osiągnięty. Czas, aby ktoś nowy dodał świeżości i dolał swoją oliwę do mocno rozpalonego ognia – napisał we wtorek przed południem szkoleniowiec na swoim profilu na Facebooku. W czasie swojej pracy w Serocku poprowadził drużynę w 96 meczach, spośród których jego zawodnicy wygrali 61.

Kto poprowadzi Pomorzanina w IV lidze? Z naszych informacji wynika, że kandydatem na nowego trenera był Robert Wójcik, obecnie prowadzący Sportis Łochowo, jednak do porozumienia prawdopodobnie nie dojdzie. Tymczasem Kuś przewija się jako kandydat na nowego szkoleniowca… Sportisu. Na razie jednak informacje te nie zostały oficjalnie potwierdzone. Drużyna z Łochowa zajmuje obecnie 7. miejsce w tabeli IV ligi.

Remigiusz Kuś nie będzie już trenerem Pomorzanina Serock. Kto poprowadzi zespół w IV lidze?
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments