Bydgoszcz
25C
Niebo częściowo zachmurzone
50% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 26 • L 25
24C
Pt
24C
Sob
21C
Nd
22C
Pon
22C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONSportRemis przy Hallera. Żużlowcy GKM-u podzielili się punktami z Falubazem Zielona Góra [ZDJĘCIA]
13.06.2021 | 22:06

Remis przy Hallera. Żużlowcy GKM-u podzielili się punktami z Falubazem Zielona Góra [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Nicki Pedersen (kask czerwony) oraz Patryk Dudek (żółty) i Piotr Protasiewicz (biały) byli najskuteczniejszymi zawodnikami w meczu na Hallera 4.

Fot. Marcin Karczewski/Speedway Ekstraliga, materiały prasowe

Zooleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz zremisował z Marwis.PL Falubazem Zielona Góra 45:45 w niedzielnym (13 czerwca) meczu dziewiątej kolejki żużlowej PGE Ekstraligi.

ŻUŻEL – PGE EKSTRALIGA – FAZA ZASADNICZA – SEZON 2021 – 9 KOLEJKA – 13.06.2021 R.
ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ – MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA 45:45
Pierwszy mecz: 39:51. Bonus: Marwis.PL Falubaz Zielona Góra.

MARWIS.PL FALUBAZ ZIELONA GÓRA
1. Mateusz Tonder 0 (0,-.-,0)
2. Piotr Protasiewicz 10 (0,2,3,3,2)
3. Max Fricke 4+1 (1,0,1,1,1*)
4. Matej Zagar 14+2 (3,2,3,2*,3,1*)
5. Patryk Dudek 13+1 (2,1*,3,3,2,2)
6. Fabian Ragus 4 (3,w,0,1)
7. Nile Tufft 0 (w,-,-)
8. Damian Pawliczak NS

ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM GRUDZIĄDZ
9. Przemysław Pawlicki 9+1 (3,2,d,1*,3)
10. Roman Lachbaum NS
11. Paweł Miesiąc 5+1 (2*,1,w,2,0)
12. Kenneth Bjerre 8 (1,3,2,2,0)
13. Nicki Pedersen 14 (3,3,2,3,3)
14. Denis Zieliński 2 (1,1,0)
15. Mateusz Bartkowiak 3 (2,0,1)
16. Norbert Krakowiak 4+1 (2,1*,1,d)

BIEG PO BIEGU
1. [67.05] Prz. Pawlicki, Miesiąc, Fricke, Tonder 5:1
2. [67.37] Ragus, Bartkowiak, Zieliński, Tufft (w/u) 3:3 (8:4)
3. [66.20] N. Pedersen, Dudek, Bjerre, Protasiewicz 4:2 (12:6)
4. [66.27] Zagar, Krakowiak, Zieliński, Ragus (w/u) 3:3 (15:9)
5. [66.10] Bjerre, Zagar, Miesiąc, Fricke 4:2 (19:11)
6. [65.81] N. Pedersen, Protasiewicz, Dudek, Bartkowiak 3:3 (22:14)
7. [66.15] Dudek, Prz. Pawlicki, Krakowiak, Ragus 3:3 (25:17)
8. [66.13] Zagar, N. Pedersen, Fricke, Zieliński 2:4 (27:21)
9. [66.75] Protasiewicz, Zagar, Krakowiak, Prz. Pawlicki (d) 1:5 (28:26)
10. [66.45] Dudek, Bjerre, Ragus, Miesiąc (w/u) 2:4 (30:30)
11. [66.25] Zagar, Bjerre, Prz. Pawlicki, Tonder 3:3 (33:33)
12. [66.74] Protasiewicz, Miesiąc, Bartkowiak, Tufft (ns) 3:3 (36:36)
13. [66.42] N. Pedersen, Dudek, Fricke, Krakowiak (d) 3:3 (39:39)
14. [66.84] Prz. Pawlicki, Protasiewicz, Fricke, Miesiąc 3:3 (42:42)
15. [66.19] N. Pedersen, Dudek, Zagar, Bjerre 3:3 (45:45)

Sędziował: Michał Sasień.
Komisarz toru: Michał Wojaczek.
Komisarz techniczny: Marcin Bordewicz.
Widzów: ok. 2.000.
Najlepszy Czas: Nicki Pedersen w wyścigu szóstym – 65.81 sek.
Zawody przeprowadzono zgodnie z pierwszym zestawem pól startowych.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści