Renault dachowało. Autem podróżowały cztery osoby
Dodano: 25.12.2018 | 19:28Na zdjęciu: Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 246.
Fot. Zbigniew Kubisz/Kurier Nakielski
We wtorek krótko po południu doszło do dachowania samochodu osobowego w pobliżu Nakła. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Wypadek miał miejsce niedaleko miejscowości Wieszki na drodze wojewódzkiej nr 246. Jadące w kierunku Szubina renault zjechało na pobocze, dachowało i wylądowało na kołach na polu. Autem jechały cztery osoby. Trzy nie wymagały pomocy medycznej, zaś jedna – młoda kobieta – została zabrana do szpitala celem wykonania badań.
Na miejscu pracowali strażacy, policja i dwa zespoły ratownictwa medycznego.
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026
- Po meczu z Rybnikiem farbowali włosy. Wspominamy mecz Polonii Bydgoszcz sprzed ponad 20 lat - 21 czerwca 2026
- Hel, Kołobrzeg i Bory Tucholskie. Wracają wakacyjne pociągi - 19 czerwca 2026














