Bydgoszcz
1C
79% wilgotność
Wiatr: 2km/h SW
H 2 • L 0
4C
Pon
6C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
5C
Pt
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaRockowe dźwięki zabrzmią w centrum miasta. Podczas wieczornego koncertu
pomost_brda_scena_amfiteatr_SG
18.08.2017 | 13:36

Rockowe dźwięki zabrzmią w centrum miasta. Podczas wieczornego koncertu

Usłyszeć je będzie można w piątek.

Na zdjęciu: Koncert odbędzie się na scenie na Brdzie znajdującej się nieopodal Opery Nova.

Fot. SG / archiwum

Bydgoski zespół Pokój Numer 3 zaprezentuje się w piątkowy wieczór przed mieszkańcami Bydgoszczy oraz turystami. Grupa wystąpi w ramach cyklu „Rzeka Muzyki Młodych”.

Pokój Numer 3 to młoda dynamiczna formacja, która działa w Bydgoszczy od 2015 roku. Liderem zespołu jest Kuba Andrzejewski, młody gitarzysta, a także kompozytor i autor tekstów wszystkich utworów Pokoju Numer 3. Kuba wraz z Bartkiem Andrzejewskim, Michałem Kielakiem, Łukaszem Jakubowiczem, Krzyśkiem Ratke –tworzą wybuchową mieszankę porządnego rocka, wzmocnioną o bluesową harmonijkę. Artyści, jak o sobie sami mówią, są zafascynowani bluesem i rockiem. W ich twórczości przeważają właśnie te gatunki, ale można też doszukać się wpływów muzyki amerykańskiego południa i country. Pomimo krótkiej działalności, grupa ma na swoim koncie już dwa single oraz płytę zatytułowaną „Pusty zamek”.

Koncert zespołu odbędzie się na scenie na wodzie znajdującej się przy amfiteatrze Opery Nova. Początek zaplanowano na godzinę 21:00.


Powiązane treści