Bydgoszcz
13C
Niebo częściowo zachmurzone
73% wilgotność
Wiatr: 4km/h ESE
H 14 • L 10
16C
Sr
13C
Czw
14C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaRondo Kujawskie otwarte. Co się zmieniło? [ZDJĘCIA]
13.10.2020 | 08:11

Rondo Kujawskie otwarte. Co się zmieniło? [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: W poniedziałek wieczorem zostało otwarte rondo Kujawskie.

Fot. ST

W poniedziałek wieczorem rozpoczęto kolejny etap prac związanych z przebudową ul. Kujawskiej. Jedną z największych zmian jest otwarcie dużego ronda.

Rondo funkcjonuje zamiast skrzyżowania z łamanym pierwszeństwem, które łączyło ul. Solskiego, Kujawską i Wojska Polskiego. Możliwy jest też ruch ulicą Wojska Polskiego jezdnią w stronę trasy Uniwersyteckiej. Zlikwidowane zostało za to rondo na ul. Solskiego (przy ul. Chołoniewskiego). Ruch prowadzony jest bezpośrednio do nowego ronda. Ulica Chołoniewskiego od strony północnej (przy garażach) została otwarta dla ruchu. Od strony południowej pozostaje zamknięta.

Została otwarta również ul. Kujawska od strony ul. Tucholskiej, zaś zamknięta – ul. Kujawska od strony Konopnickiej. W związku z tym niemożliwy jest wjazd z Kujawskiej w ul. Konopnickiej i Lwowską. Przełożony na nową jezdnię został również ruch autobusów komunikacji miejskiej.

Schemat organizacji ruchu, a także zdjęcia z wtorkowego poranka publikujemy poniżej!

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kierowca
Kierowca
11 miesięcy temu

Jadąc Wojska Polskiego od strony Zielonych Arkad wjeżdżam na Rondo Kujawskie – przed wjazdem patrzę w lewo, żeby zobaczyć czy nic nie jedzie. Ale niestety nic nie widać bo jakiś „inteligent” ustawił stertę betonowych okręgów, które skutecznie ograniczają widoczność! Gratuluję i poproszę o nazwisko tego pana, najlepiej ze zdjęciem!!!

RomB
RomB
11 miesięcy temu

„Jadąc Wojska Polskiego od strony Zielonych Arkad wjeżdżam na Rondo Kujawskie – przed wjazdem patrzę w lewo, żeby zobaczyć czy nic nie jedzie. Ale niestety nic nie widać bo jakiś „inteligent” ustawił stertę betonowych okręgów, które skutecznie ograniczają widoczność! Gratuluję i poproszę o nazwisko tego pana, najlepiej ze zdjęciem!!!”
Godzina 18.00 bez zmian. Jakieś kpiny z bezpieczeństwa ruchu.
ZDJĘCIE NR 6 Z POWYŻEJ ZAŁĄCZONYCH, WJAZD NA RONDO GRANICZY Z CUDEM. PAJAC KTÓRY UMIEŚCIŁ TAM TE KRĘGI POWINIEN BYĆ OSKARŻONY O PRÓBĘ WYWOŁANIA TRAGEDII W RUCHU LADOWYM!!!

Powiązane treści