Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rozbój w galerii handlowej w Bydgoszczy. Nastolatek wrócił na miejsce ataku

Dodano: 28.03.2023 | 09:19

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali nastolatka.

Fot. Szymon Fiałkowski

15-latek został zatrzymany przez policję w bydgoskim centrum handlowym. Parę dni wcześniej w tej samej galerii dokonał rozboju, atakując rówieśnika.

Policjanci ze Śródmieścia otrzymali zgłoszenie kilka dni temu. W galerii handlowej nastolatek groził małoletniemu przy użyciu niebezpiecznego narzędzia, ukradł mu bluzę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Funkcjonariusze szybko ustalili rysopis sprawcy i jego zatrzymanie wydawało się kwestią czasu. Kilka dni później policjant ze śródmiejskiego komisariatu w czasie wolnym od służby przebywał w centrum handlowym, w którym doszło do rozboju.

– W trakcie zakupów zauważył młodego mężczyznę odpowiadającego rysopisem sprawcy przestępstwa. Powiadomił o tym fakcie dyżurnego komisariatu, który natychmiast skierował na miejsce patrol. Policjant jednocześnie nie tracił z oczu osoby podejrzewanej – relacjonuje sierż. Oskar Nowak z Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy.

15-latek został zatrzymany. Próbował zmylić policjantów, podając dane personalne innej osoby. Funkcjonariusze znaleźli jednak przy nim skradzioną kilka dni wcześniej bluzę oraz gaz obezwładniający.

– Młody mężczyzna usłyszał zarzut i w miniony piątek trafił ponownie do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Teraz jego sprawą zajmie się Sąd Rodzinny – kończy sierż. Nowak.

Rozbój w galerii handlowej w Bydgoszczy. Nastolatek wrócił na miejsce ataku
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KOmiX
KOmiX
2 miesięcy temu

„Młody mężczyzna usłyszał zarzut i w miniony piątek trafił ponownie do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. ”

Z pewnością teraz dostanie nauczkę 🙂

dar
dar
2 miesięcy temu

co to za galeria?