Bydgoszcz
14C
Niebo częściowo zachmurzone
58% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H 16 • L 13
16C
Pon
10C
Wt
13C
Sr
4C
Czw
8C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesRozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości. W planach wiele wydarzeń
14.11.2016 | 16:26

Rozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości. W planach wiele wydarzeń

W poniedziałek rozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości.

Na zdjęciu: Akcja potrwa do 20 listopada.

Fot. mat. prasowe

W poniedziałek rozpoczął się Tydzień Przedsiębiorczości, którego koordynatorem w województwie jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego. W całym regionie odbędzie się kilkadziesiąt wydarzeń.

W ramach akcji odbywającej się pod hasłem „Przedsiębiorczość jest dobra” zorganizowane zostaną szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.  W ubiegłym roku Polska okazała się rekordzistą Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i w szkoleniach wzięło udział aż 95 tysięcy osób.

W województwie kujawsko-pomorskim zorganizowanych zostanie kilkadziesiąt wydarzeń, które będą odbywać się w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Świeciu i Włocławku. [POBIERZ KALENDARZ WYDARZEŃ]Zachęcamy do udziału wszystkich, którym tematyka przedsiębiorczości jest bliska. Ten tydzień jest dla osób zamierzających prowadzić działalność gospodarczą albo chcących poszerzyć swoją wiedzę. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. przedsiębiorcy, którzy działają już od lat na rynku.

Więcej informacji na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.


Powiązane treści