Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rozpoznajesz tę kobietę? Okradła emerytkę w Fordonie [ZDJĘCIA]

Dodano: 04.04.2022 | 15:41

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanej kobiety.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu kobiety, która kilkanaście dni temu okradła na terenie Fordonu 69-letnią kobietę.

Kryminalni z bydgoskiego Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z torebki portfela z zawartością karty bankomatowej należącej do 69-letniej pokrzywdzonej. – Do zdarzenia doszło 21 marca na ulicy Pelplińskiej. Wizerunek sprawczyni został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Ponadto zarejestrował on również pojazd, do którego kobieta wsiadła i nim odjechała – informuje kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Samochód to biały peugeot na czeskich tablicach rejestracyjnych.


CZYTAJ TAKŻE: Poważny wypadek na DK 10 Bydgoszcz – Toruń [ZDJĘCIA]


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach. Informację można przekazać prowadzącemu postępowanie pod numerem telefonu 47 751 58 08 lub osobiście w KP Bydgoszcz-Fordon przy ulicy Wyzwolenia 122, a także telefonicznie całodobowo pod numerami 47 751 58 59 lub 112. Należy się przy tym powołać na znak sprawy L.dz. II Kr 628/22.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Benc Benc 12
Benc Benc 12
2 lat temu

ta fotka samochodu na przejściu dla pieszych to?