Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Rywal ABRAMCZYK Polonii wypożycza zawodnika do PGE Ekstraligi. Miał w piątek pojechać przeciwko bydgoszczanom

Dodano: 05.06.2024 | 14:16

Na zdjęciu: Michael Jepsen Jensen oficjalnie został nowym zawodnikiem Zooleszcz GKM-u Grudziądz.

Fot. Archiwum

To już oficjalna informacja – rywal ABRAMCZYK Polonii Bydgoszcz w Metalkas 2 Ekstralidze zdecydował się na wypożyczenie jednego ze swoich zawodników do PGE Ekstraligi.

Orzechowa Osada PSŻ Poznań poinformował w komunikacie opublikowanym kilka godzin temu, że jego zawodnik – Duńczyk Michael Jepsen Jensen oficjalnie został przez klub z Wielkopolski wypożyczony do Zooleszcz GKM-u Grudziądz. Oba kluby w ostatnich godzinach doszły do porozumienia w sprawie tego ruchu, który GKM wykonał w wyniku poważnej kontuzji swojego lidera, Australijczyka Jasona Doyle’a, którego w tym sezonie nie zobaczymy już na torze.

 

– Jednoznacznie pragniemy zaznaczyć, iż do wypożyczenia doszło na wyraźną prośbę samego zawodnika – informuje w zamieszczonym na swoim profilu w mediach społecznościowych komunikacie klub z Poznania. PSŻ precyzuje, że przychylono się do niej, a jednocześnie przypomina, że w 2023 roku GKM nie pozostał obojętny na prośby „Skorpionów”, kiedy to wówczas do Poznania wypożyczony został z Grudziądza Norbert Krakowiak.

Wiele wskazuje na to, że Jepsen Jensen w barwach nowego klubu zadebiutuje już w najbliższy weekend, kiedy to Zooleszcz GKM w meczu ósmej kolejki PGE Ekstraligi zmierzy się w Lublinie z Orlen Oil Motorem (7.06., 18:00). Co ciekawe, Duńczyk był w awizowanym składzie na planowany na ten sam dzień pojedynku Metalkas 2 Ekstraligi, w którym PSŻ podejmie ABRAMCZYK Polonię Bydgoszcz (18:00).

Rywal ABRAMCZYK Polonii wypożycza zawodnika do PGE Ekstraligi. Miał w piątek pojechać przeciwko bydgoszczanom

0 0 votes
Article Rating
Szymon Fiałkowski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments