Bydgoszcz
17C
Słonecznie
77% wilgotność
Wiatr: 3km/h ENE
H 18 • L 15
27C
Nd
27C
Pon
28C
Wt
24C
Sr
25C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleWstępne wyniki sekcji zwłok 16-latka z Ciela. Śledczy poznali przyczynę zgonu
09.06.2020 | 11:16

Wstępne wyniki sekcji zwłok 16-latka z Ciela. Śledczy poznali przyczynę zgonu

Śledztwo w tej sprawie prowadzi prokuratura.

Na zdjęciu: W akcję poszukiwawczą 16-letniego Piotra zaangażowane były m.in. służby policyjne i nurkowie.

Fot. KWP Bydgoszcz

Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok 16-letniego Piotra z Ciela, którego ciało odnaleziono w sobotę (6 czerwca) w Olimpinie.

W poniedziałkowe (8.06) przedpołudnie w Zakładzie Medycyny Sądowej przeprowadzono sekcję zwłok 16-latka. – Przyczyną zgonu 16-latka było utonięcie – mówi szef Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe Włodzimierz Marszałkowski. To właśnie ta prokuratura prowadzi śledztwo, które ma na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia. Jak słyszymy, do śmierci Piotra nie przyczyniły się osoby trzecie.

Śledczy zastrzegają jednak, że to wstępne wyniki sekcji zwłok. Jednocześnie – jak dodaje prok. Marszałkowski – zlecone zostały badania toksykologiczne 16-latka. Pełne wyniki badań mają być znane w ciągu najbliższych kilku tygodni. – Jeśli w tej sprawie pojawią się wątki, które wskazywać będą na inny przebieg zdarzenia, zostaną one bardzo poważnie zbadane i zweryfikowane – słyszymy od śledczych.

Przypomnijmy, że zakrojone na szeroką skalę poszukiwania 16-letniego Piotra trwały od ubiegłej niedzieli. W akcję zaangażowane były wszystkie służby ratunkowe, a pomagali w niej także mieszkańcy. Ciało nastolatka wyłowiono w minioną sobotę rano w Olimpinie.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści