Samochód osobowy wpadł do rzeki! Trwa akcja służb [ZDJĘCIA]
Dodano: 27.02.2021 | 13:15Na zdjęciu: Na miejsce zdarzenia zadysponowano grupę wodno-nurkową.
Fot. Robert Koniec
W sobotnie południe służby zostały powiadomione wpadnięciu samochodu osobowego do Noteci. Według strażaków, w pojeździe znajdowały się dwie osoby.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Ludwikowo, nieopodal śluzy Gromadno (powiat nakielski). Zgłoszenie wpłynęło do strażaków o godzinie 11:49. Jak informuje dyżurny komendy wojewódzkiej państwowej straży pożarnej, w pojeździe miały znajdować się dwie osoby – jedna osoba wyszła z pojazdu i przemoknięta znajduje się pod opieką służb, natomiast sytuacja drugiej, według strażaków, jest w trakcie ustalania. Na miejsce zadysponowano już grupę wodno-nurkową – auto wciąż znajduje się w wodzie.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026
















