Bydgoszcz
-1C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H -1 • L -1
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaNakłoNa sygnaleSamochód skręcał w niedozwolonym miejscu. Doszło do zderzenia
wypadek_kołaczkowo_rejment
22.06.2018 | 20:58

Samochód skręcał w niedozwolonym miejscu. Doszło do zderzenia

Na zdjęciu: Do kolizji w Kołaczkowie.

Fot. Maciej Rejment

W piątkowe popołudnie na krajowej piątce zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło o godzinie 15:00 w miejscowości Kołaczkowo. Jak informuje portal itvszubin.pl, uczestniczyły w nim volkswagen golf oraz opel astra. Na miejscu pojawiły się dwa zastępy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szubinie, patrol policji oraz ZRM z Bydgoszczy. Podróżujący pojazdami zostali przebadani przez ratowników medycznych. Nie wymagali oni dalszej hospitalizacji.

Ze wstępnych ustaleń policjantów  wynika, że kierujący oplem astrą zawracał w niedozwolonym miejscu. Podczas wykonywania tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu od strony Szubina kierowcy golfa, przez co doszło do kolizji.

W trakcie działania służb ratunkowych ruch na drodze krajowej nr 5 odbywał się wahadłowo. Trwało to do momentu usunięcia wraków pojazdów z jezdni.


Powiązane treści