Samochód uderzył w drzewo. Pięć osób w szpitalu
Dodano: 19.06.2016 | 22:28Na zdjęciu: Na miejscu wypadku pracowały dwa zastępy straży pożarnej, trzy karetki oraz policja.
Fot. mat. prasowe policji
Do groźnego wypadku doszło w niedzielę wieczorem w Warlubiu. Samochód osobowy uderzył w drzewo, w wyniku czego pięć osób trafiło do szpitala.
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej poinformowała o wypadku o godzinie 19:53. Przy ul. Bąkowskiej w Warlubiu samochód osobowy uderzył w drzewo. Podróżujące autem pięć osób („młodzież” – jak określili strażacy) zostało zabranych do szpitala z połamaniami i potłuczeniami.
W następstwie wypadku droga wojewódzka nr 391 została zablokowana. Na miejscu pracowały dwa zastępy straży pożarnej, trzy karetki oraz policja.
- Wda Świecie ma nowego trenera. Doskonale znany w regionie - 22 czerwca 2026
- W wakacje bezpłatne treningi piłkarskie dla dzieci. Akademia Chemika zaprasza - 22 czerwca 2026
- Abramczyk Polonia rozbiła Innpro ROW Rybnik. Zapis relacji na żywo - 21 czerwca 2026















