Bydgoszcz
8C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h S
H 8 • L 8
10C
Sr
8C
Czw
11C
Pt
10C
Sob
8C
Nd
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSiatkarki zagrają w Łuczniczce. PZPS ustalił ceny biletów
HSW Łuczniczka Bydgoszcz_Hala Sportowo-Widowiskowa_SF
08.03.2018 | 12:14

Siatkarki zagrają w Łuczniczce. PZPS ustalił ceny biletów

Mecze odbędą się na początku czerwca.

Na zdjęciu: Pojedynki turnieju Ligi Narodów odbędą się w hali Łuczniczka.

Fot. Szymon Fiałkowski

Zarząd Polskiego Związku Piłki Siatkowej poinformował o cenach biletów na turnieje Ligi Narodów siatkarzy i siatkarek. 

– Zależy nam na tym, by na trybunach była jak najwyższa frekwencja, stąd też ceny biletów będą w przystępnych cenach – mówił Jacek Kasprzyk, kiedy ogłaszał organizację turnieju Ligi Narodów siatkarek w Bydgoszczy (5-7 czerwca). W grodzie nad Brdą, polskie siatkarki zmierzą się z Argentyną, Belgią i Niemcami.

By obejrzeć oba mecze dnia, trzeba będzie za bilet zapłacić 15 złotych. Wejściówki pozostałe kosztują: 40 zł (kategoria I), 30 zł (kategoria II) i 15 zł (kategoria III). Natomiast karnety na cały turniej w hali Łuczniczka kosztują odpowiednio: 80 zł, 60 zł i 30 zł.

Pierwsza faza sprzedaży wejściówek rusza 19 marca i potrwa do 25 marca. W tym etapie, bilety będą mogli nabywać członkowie klubu kibica reprezentacji Polski (by się do niego zarejestrować, trzeba założyć konto na stronie Polskiego Związku Piłki Siatkowej), którzy za zakup biletów otrzymają 15% rabatu. 26 marca zacznie się natomiast sprzedaż otwarta dla wszystkich kibiców. Bilety będzie można zakupić poprzez portal ebilet.pl.

Drugi krajowy turniej żeńskiej Ligi Narodów, nasze siatkarki rozegrają w Wałbrzychu (12-14.06). Męska kadra natomiast zagra w Katowicach i Krakowie (25-27 maja) oraz Łodzi (1-3 czerwca).

Powiązane treści