Bydgoszcz
8C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 8 • L 7
9C
Pt
10C
Sob
9C
Nd
12C
Pon
10C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportSiedem dni piłkarskiej zabawy w Focus Mall
pilkarskie ferie
15.01.2016 | 09:53

Siedem dni piłkarskiej zabawy w Focus Mall

W drugim tygodniu ferii w Focus Mall odbędą się Piłkarskie Ferie.

Na zdjęciu: Animatorami zabaw z piłką będzie grupa R-Style składająca się z czołowych polskich przedstawicieli piłki nożnej w odmianie ulicznej czy freestyle footballu.

Fot. mat. prasowe

Ferie zimowe dla uczniów z województwa kujawsko-pomorskiego za pasem. W trakcie ich drugiego tygodnia galeria Focus Mall zaprasza serdecznie do rywalizacji na piłkarskim boisku.

Nie będzie to jednak tradycyjna rozgrywka futbolowa, ale wyjątkowa szansa do zaprezentowania swoich umiejętności na małym placu gry. Od 25 do 31 stycznia w Focus Mall na chętnych będzie czekało specjalne, dmuchane boisko, które umożliwi grę w tzw. pannę, czyli rywalizację jeden na jednego bądź potyczkę duetów. – I to właśnie na tej drugiej odmianie chcemy się skupić podczas Piłkarskich Ferii – mówi Kamil Błaszkiewicz, współorganizator imprezy.

Tygodniowa piłkarska zabawa będzie podzielona na dwa etapy. W poniedziałek, środę oraz piątek organizatorzy zaplanowali część turniejową. Do udziału w niej zaprosili dzieci i młodzież z bydgoskich klubów piłkarskich. Eliminacje będą przepustką do niedzielnych finałów w trzech kategoriach wiekowych – III i IV klasa szkoły podstawowej, klasy V i VI SP oraz trzy roczniki gimnazjum. Z kolei we wtorek, czwartek oraz sobotę boisko będzie dostępne dla wszystkich chętnych w godzinach od 12:00 do 18:00.

To jednak nie koniec atrakcji w drugi tydzień zimowego odpoczynku od nauki. Animatorami zabaw z piłką będzie bowiem warszawska grupa R-Style składająca się z czołowych polskich przedstawicieli piłki nożnej w odmianie ulicznej czy freestyle footballu. Dzięki temu będzie można wziąć udział w rywalizacji ze specjalistami w grze na małej przestrzeni. – Planujemy również warsztaty, dzięki którym uczestnicy rozgrywki będą mogli podnieść swoje umiejętności – wyjaśnia Błaszkiewicz.

Rywalizacja na boisku w Focus Mall będzie toczyła się od poniedziałku do niedzieli w godzinach 12:00 – 18:00. – Popieramy wszelkie formy aktywności fizycznej. Tym bardziej cieszymy się, że do wspólnej zabawy możemy zaprosić uczniów bydgoskich szkół – zaprasza Anna Jankowska, wicedyrektor Focus Mall Bydgoszcz.

Udział w imprezie jest całkowicie darmowy. Dodatkowo, organizatorzy przygotowali szereg dodatkowych propozycji – na fanów sportu w wersji elektronicznej będą czekały dwa stanowiska z konsolami do gier, pojawi się również miniboisko dla najmłodszych, którzy do galerii przyjdą ze swoimi rodzicami. Planowane są ponadto konkursy z nagrodami – do wygrania będą między innymi podwójne wejściówki na mecz ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk a liderem rozgrywek – Piastem Gliwice.

Sponsorami imprezy są: Focus Mall Bydgoszcz, a także firmy Aljot, Kamienica Poznańska 7, RST Grupa oraz Laboratorium Kalorii. Patronat medialny nad Piłkarskimi Feriami objęło Radio Eska oraz największy portal o piłce nożnej w regionie kujawsko-pomorskim – Magazyn Piłkarz. Organizatorami są firmy M4 Student i DS Media przy współpracy z grupą R-Style.

Więcej informacji można uzyskać na fanpage’u – www.facebook.com/FocusOnFreestyle oraz na stronie wydarzenia – w wyszukiwarce na Facebooku należy wpisać frazę „Piłkarskie Ferie”.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorami:
– Erykiem Dominiczakiem – tel. 792-749-065,
– Kamilem Błaszkiewiczem – tel. 793-024-597.


Powiązane treści