[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sklep Dealz w Bydgoszczy w Zielonych Arkadach już otwarty! [ZDJĘCIA]

Dodano: 23.09.2022 | 12:05

Na zdjęciu: Oficjalne otwarcie sklepu w Bydgoszczy nastąpiło w piątek, 23 września o godz. 9:00.

Fot. EL

W piątek, 23 września został otwarty czwarty sklep Dealz w Bydgoszczy! Sklep znajduje się w Centrum Handlowym Zielone Arkady przy ulicy Wojska Polskiego 1. Wpadnij do Dealz po zagraniczne marki, super ceny i inspirujące nowości!

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Pierwszy sklep w Polsce został otwarty w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 100, a sklep w Bydgoszczy w Zielonych Arkadach jest dokładnie 156 w Polsce!

Oficjalne otwarcie sklepu w Bydgoszczy nastąpiło w piątek, 23 września o godz. 9:00. Uroczyście została przecięta wstęga przez pracowników sklepu, a na 100 pierwszych klientów czekały vouchery! Wydarzeniu towarzyszyły także hostessy oraz konferansjer.

Sklep Dealz w Bydgoszczy funkcjonuje w godzinach od poniedziałku do soboty 9:00-21:00, a w niedziele handlowe 10:00-20:00.

Dealz zapewnia szeroki asortyment ponad 3000 produktów znanych marek. Oferuje wyjątkowy wybór artykułów: spożywczych, drogeryjnych, do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi i produktów dla zwierząt.

Do kultowych marek Dealz należą: Terry’s, Reeses, Hershey’s, Cadbury, Haribo, Toffifee, Aquafresh, Tresemme, Pringles, Kodak, Doritos, i wiele, wiele więcej. Przyjdź do Dealz i odkryj wyjątkowe produkty! Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Szukaj wyjątkowych promocji w specjalnej gazetce otwarciowej: https://www.dealz.pl/gazetki/gazetka-na-otwarcie-bydgoszcz-zielone-arkady/.

Odwiedź także pozostałe sklepy Dealz w Bydgoszczy:

  • Dealz Bydgoszcz Centrum Handlowe Focus, ul. Jagiellońska 39-47
  • Dealz Bydgoszcz CH Rondo, ul. Kruszwicka 1
  • Dealz Bydgoszcz Galeria Pomorska, ul. ul. Fordońska 141

Bądź na bieżąco i śledź Dealz na social mediach!

Strona: https://www.dealz.pl/

Facebook: https://pl-pl.facebook.com/DealzPolska/

Instagram: https://www.instagram.com/dealz_polska/

TikTok: www.tiktok.com/@dealz_polska