Bydgoszcz
1C
Słonecznie
84% wilgotność
Wiatr: 3km/h SE
H 2 • L 0
11C
Wt
11C
Sr
12C
Czw
12C
Pt
11C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesSklep internetowy Ikei dostępny dla bydgoszczan. W ofercie tylko wybrane produkty
03.02.2017 | 10:59

Sklep internetowy Ikei dostępny dla bydgoszczan. W ofercie tylko wybrane produkty

Z tej usługi korzystać mogą także mieszkańcy regionu.

Na zdjęciu: Dostawcy mogą wnieść zamówiony produkt do domu klienta.

Fot. archiwum

Wszystkie artykuły ze sklepu szwedzkiej sieci Ikea już niedługo będzie można kupować nie wychodząc z domu. Jeszcze w tym roku ma zostać uruchomiony kompleksowy sklep online Ikei. Jak na razie przez internet można zamawiać jedynie meble. 

ZOBACZ TAKŻE: Bydgoski Klaster Przemysłowy wyróżniony przez Ministerstwo Rozwoju

Program „Meble przez internet” realizowany jest już we wszystkich dziewięciu miastach, w których obecne są sklepy stacjonarne. Jako pierwsi, od listopada 2016 roku, korzystali z niego wrocławianie i opolanie. W lutym bieżącego roku funkcja ta została wprowadzona w pozostałych miejscowościach, w tym między innymi w Bydgoszczy.

W ramach tego programu meble przez internet zamawiać mogą nie tylko bydgoszczanie, ale także mieszkańcy regionu. Aby sprawdzić, czy dostawa zostanie zrealizowana w danej lokalizacji, należy wpisać swój kod pocztowy przed złożeniem zamówienia. Dostarczenie produktu do domu klienta jest dodatkowo płatne. Można także dowiedzieć się czy dany produkt jest dostępny w ramach nowego sposobu sprzedaży. Wystarczy na karcie artykułu wybrać najbliższy sklep Ikei i kliknąć przycisk „sprawdź dostępność”.

Dlaczego na razie można zamówić tylko meble oraz akcesoria konieczne do ich funkcjonowania (np. gałki, zawiasy, oświetlenia szuflad)? – Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy ma możliwość dotarcia do sklepu Ikea, dlatego stopniowo wprowadzamy nowe sposoby sprzedaży. Firmy transportowe, które pracują dla Ikei dostarczają meble od wielu lat. Dlatego takie rozwiązanie możemy szybko wprowadzić w „Meblach przez internet”. Potrzebujemy jednak więcej czasu, żeby przygotować się do sprzedaży większej ilości asortymentu, który docelowo będzie dostępny dla wszystkich Polaków – informują przedstawiciele sklepu.

W ofercie sklepu internetowego mają wkrótce znaleźć się również inne, mniejsze produkty, takie jak na przykład szklanki, koce czy pudełka. Uruchomienie kompleksowego sklepu online planowane jest na koniec 2017 roku.


Powiązane treści