Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Polonez skradziony z posesji. Poszukiwania były błyskawiczne

Dodano: 26.05.2022 | 21:12

Na zdjęciu: Skradzionego poloneza udało się szybko odnaleźć.

Fot. KWP Bydgoszcz

Polonez skradziony na terenie Łochowa został szybko odnaleziony. Właściciel pojazdu skierował podziękowania do policjantów.

13 maja nad ranem z posesji na terenie Łochowa sprawca ukradł zaparkowanego tam poloneza. Pokrzywdzony zgłosił informację na komisariat w Białych Błotach, a tamtejsi policjanci rozpoczęli poszukiwania auta. W działania włączyli się też funkcjonariusze z Bydgoszczy, a informacja o kradzieży była udostępniana w mediach społecznościowych.

Trop prowadził do 18-letniego mieszkańca powiatu nakielskiego. Już następnego dnia mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut dotyczący kradzieży auta – mówi podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Policjanci odzyskali skradzionego poloneza i szybko zwrócili poszkodowanemu. W ostatnich dniach właściciel Poloneza skierował podziękowania do funkcjonariuszy.

– Cała procedura przebiegła niesamowicie sprawnie. Po 10 minutach od zgłoszenia do dyspozytora 112 otrzymałem telefon z Komisariatu Białe Błota z prośbą o stawiennictwo. Tam już w czasie przesłuchania prowadzone były czynności, które później przyczyniły się do odnalezienia auta – napisał właściciel poloneza, dla którego pojazd ma wartość sentymentalną.

Sprawą kradzieży zajmuje się Prokuratura Rejonowa Bydgoszcz – Południe.

0 0 votes
Article Rating
Sebastian Torzewski
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments