Słona kara za kradzież słodyczy
Dodano: 16.01.2020 | 11:44Na zdjęciu: Policja.
Fot. BB
Dzielnicowi z Aleksandrowa Kujawskiego zatrzymali trzech mężczyzn, którzy ukradli słodycze z jednego ze sklepów samoobsługowych. Wartość łupu to ponad tysiąc złotych.
Wczoraj (15 stycznia) około godziny 16:00 policjanci z Aleksandrowa otrzymali zgłoszenie o kradzieży kilku kartonów słodyczy ze sklepu samoobsługowego. Wartość skradzionych smakołyków przekraczała tysiąc złotych. Według relacji personelu, do sklepu weszło trzech mężczyzn, którzy chwycili kartony i wybiegli ze sklepu.
Mundurowi już po chwili zauważyli dwóch z trzech złodziei. 47- i 20-latek trafili do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania okazało się, że starszy z mężczyzn miał przy sobie marihuanę, a dodatkowo jest poszukiwany przez służby. W czwartek rano do zatrzymanych mężczyzn dołączył ich kompan, zatrzymany w jego miejscu zamieszkania. Jeszcze dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty kradzieży, a najstarszy dodatkowo zarzuty posiadania środków narkotycznych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.
- Ster na Bydgoszcz 2026 za nami. ZOBACZCIE ZDJĘCIA - 22 czerwca 2026
- Co z ustawieniem repliki żurawia na Rybim Rynku? Mamy nowe informacje - 22 czerwca 2026
- Będzie kontynuacja dróg rowerowych wzdłuż Wyzwolenia i Kolbego. Ogłoszono przetargi - 22 czerwca 2026












![Lider kujawsko-pomorskiej KO leczył syna bez kolejki? Tomasz Lenz odpowiada [AKTUALIZACJA] Tomasz Lenz](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2021/03/Tomasz-Lenz-SF-1.jpg)


