Bydgoszcz
0C
Niebo częściowo zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 1 • L 0
2C
Czw
-0C
Pt
0C
Sob
-2C
Nd
-1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSłynne misie zawładną festiwalem Muzyka u Źródeł. Wygraj bilet na koncert familijny [KONKURS]
04.11.2018. Bydgoszcz. Festiwal Muzyki Kameralnej " Muzyka u Źródeł " Filip Wojciechowski Trio - "Klasycznie i jazzowo" oraz Barock Quartet .
Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz
12.11.2019 | 10:35

Słynne misie zawładną festiwalem Muzyka u Źródeł. Wygraj bilet na koncert familijny [KONKURS]

Na zdjęciu: W najbliższą sobotę w ramach festiwalu Muzyka u Źródeł odbędzie się koncert "Jazzowo-Bajkowo".

Fot. Arkadiusz Wojtasik

Festiwal Muzyka u Źródeł przygotował propozycję dla młodych widzów. W najbliższą sobotę odbędzie się koncert „Jazzowo-bajkowo”

 „Jazzowo-bajkowo” to spotkanie z muzyką z filmów i bajek. Na koncercie pojawią się ulubione przez dzieci, czasami znane także rodzicom, setki razy nucone przy zabawie melodie z bajek i filmów. Dzięki nim przypomną się słuchaczom: Różowa Pantera, Pocahontas, Delfin Um, Reksio i Smurfy. Scenę zawojują słynne misie – Kubuś Puchatek i Miś Uszatek oraz znakomici artyści muzycy. W ich wykonaniu zabrzmią muzyczne tematy znane z małego i wielkiego ekranu. Nie zabraknie też tańca i wspólnego śpiewu. Koncert poprowadzi ciocia Ada – Adriana Wdziękońska.

Koncert odbędzie się w sobotę, 16 listopada, o godz. 11:00 w Muzeum Wodociągów przy ul. Gdańskiej 242 w Bydgoszczy.

Aby wygrać podwójną wejściówkę na koncert, należy wysłać maila na adres konkurs@metropoliabydgoska.pl, o tytule „jazzowo-bajkowo”, w treści podając imię, nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: „Jaki jest twój ulubiony bohater bajkowy i dlaczego?” Z autorem najciekawszej odpowiedzi skontaktujemy się w wiadomości zwrotnej. Na zgłoszenia czekamy do czwartku, 14 listopada, do godz. 12:00.

„Jazzowo-bajkowo” – koncert familijny
Szymon Łukowski – saksofon
Piotr Dąbrowski – fortepian
Michał Szubert – perkusja
Marcin Grabowski – gitara basowa
Monika Kochanowska – taniec

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści