Śmierć rowerzystki w Osielsku. Tir wciągnął ją pod koła ze ścieżki rowerowej
Dodano: 25.02.2016 | 18:11Na zdjęciu: Miejsce wypadku sfotografowane przez internautę.
Fot. nadesłane
Rowerzystka zginęła na miejscu po tym, jak została wciągnięta pod koła tira na ścieżce rowerowej w Osielsku.
Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, rowerzystka jechała ścieżką rowerową, a tir wyjeżdżał z bocznej uliczki. Kierowca pojazdu chciał skręcić w prawo na drogę krajową nr 5, wtedy doszło do potrącenia.
– Tir wciągnął kobietę pod koła. Zginęła na miejscu. Policja ustala jej tożsamość – poinformował podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. – Kierowca tira to 25-letni mężczyzna. W chwili wypadku był trzeźwy – dodał policjant.
- Pałace Krajny [WIDEO] - 19 maja 2020
- Marny los ruin zamku w Nowym Jasińcu [WIDEO] - 17 maja 2020
- Pośpimy krócej! Tej nocy zmiana czasu na letni! - 28 marca 2020


















