Bydgoszcz
-1C
Mgła
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h E
H -1 • L -1
7C
Wt
5C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
5C
Sob
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaNA SYGNALEŚmiertelny wypadek na DK 80. Wprowadzono ruch wahadłowy
136-143889
29.06.2016 | 16:18

Śmiertelny wypadek na DK 80. Wprowadzono ruch wahadłowy

Motocyklista zderzył się z koparko-ładowarką.

Na zdjęciu: Miejsce wypadku

Fot. mat. prasowe policji

Do tragicznego wypadku doszło w środę na drodze krajowej nr 80 w Złejwsi Wielkiej. W wyniku zderzenia z koparko-ładowarką śmierć poniósł 22-letni motocyklista.

Do wypadku doszło ok. godz. 12:30. 22-latek kierujący motocyklem marki Yamaha , jadąc w stronę Bydgoszczy, uderzył w łyżkę koparki-ładowarki wypełnioną ziemią. Do zderzenia doszło najprawdopodobniej, gdy kierujący maszyną skręcał w lewo, aby dojechać do miejsca prac drogowych.

Mimo udzielonej pomocy przez ekipę Powietrznego Pogotowia Rachunkowego z Bydgoszczy 22-latek zmarł. Na miejscu pracują policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wraz z prokuratorem. Początkowo droga była zamknięta, a następnie wprowadzono ruch wahadłowy. Po godzinie 16 policjanci szacowali, że utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. Sprawę będą wyjaśniać śledczy z Wydziału Kryminalnego KMP w Toruniu.

AKTUALIZACJA: O godzinie 17:40 policja poinformowała o udrożnieniu ruch na DK 80.


Powiązane treści