Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje jedna osoba

Dodano: 09.08.2023 | 10:59

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach zderzenia trzech aut doszło na drodze krajowej 91 w powiecie świeckim.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Kolejny w trakcie tegorocznych wakacji śmiertelny wypadek na drogach Kujaw i Pomorza. Tym razem doszło do niego na krajowej 91 w powiecie świeckim.

Informację o tragedii przekazał dyżurny ze stanowiska kierowania Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu i doprecyzował, że do zdarzenia doszło tuż po godzinie dziesiątej.

Na drodze krajowej 91 w miejscowości Zdrojewo (pow. świecki, gm. Nowe), doszło do zderzenia trzech samochodów – osobowego i dwóch dostawczych. W wyniku tego wypadku, śmierć poniosła jedna osoba (z komunikatu dyżurnego KW PSP wynika, że zginęła kobieta), a jedna została ranna.

DK91 w miejscu wypadku (pikietaż 99+500 km, odcinek drogi Nowe – Warlubie) jest całkowicie zablokowana, jak się dowiadujemy od dyżurnego regionalnego oddziału GDDKiA, wytyczone zostały objazdy przez miejscowości Wielki Komorsk i Mały Komorsk. Na miejsce zadysponowano sześć zastępów straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz policjantów, którzy czynności wyjaśniające okoliczności tragedii będą prowadzić pod nadzorem prokuratora.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments