Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej. Nie żyje pieszy

Dodano: 13.11.2023 | 14:03

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach potrącenia pieszego doszło w miniony piątek po południu.

Fot. Maciej Rejment / zdjęcie ilustracyjne

Okoliczności tragicznego w skutkach wypadku są ustalane w śledztwie, które prowadzą policjanci, a nadzoruje je prokuratura.

Do tragedii doszło w piątkowe (10 listopada) popołudnie na drodze wojewódzkiej 265 w miejscowości Kłótno (gm. Baruchowo, pow. włocławski), a zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb tuż przed godziną 16:30.

Jak informują policjanci z pionu ruchu drogowego włocławskiej komendy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, do wypadku doszło w momencie, gdy 45-letni pieszy przechodził przez jezdnię i został uderzony przez dostawczego volkswagena. Jego kierowca jechał od strony Kowala w kierunku Gostynina. – W wyniku potrącenia, 45-letni mieszkaniec gminy Baruchowo poniósł śmierć na miejscu – mówią funkcjonariusze i precyzują, że mężczyzna przechodził w miejscu nieoświetlonym przez jezdnię poza obszarem zabudowanym.

Okoliczności tragedii są ustalane w śledztwie nadzorowanym przez prokuraturę. Wiadomo, że ciało 45-latka zostało już decyzją pracującego na miejscu wypadku prokuratora zabezpieczone do przeprowadzenia badań sekcyjnych. Kierowca dostawczego volkswagena, 52-latek był w momencie zdarzenia trzeźwy.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments