Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek na trasie Bydgoszcz – Toruń. DK80 jest zablokowana!

Dodano: 09.10.2023 | 07:51

Na zdjęciu: Na miejscu wypadku pracują wszystkie służby ratunkowe, w tym m.in. strażacy z OSP KSRG Toporzysko.

Fot. OSP KSRG Toporzysko

Tragiczne informacje z dróg na początek poniedziałku (9 października). Na trasie Bydgoszcz – Toruń doszło dzisiaj rano do śmiertelnego wypadku.

Kwadrans przed godziną szóstą strażacy otrzymali zgłoszenie o tragicznym w skutkach wypadku, do którego doszło na krajowej 80 (trasa Bydgoszcz – Toruń) w miejscowości Czarnowo.

Jak przekazała w komunikacie Komenda Miejska PSP w Toruniu, doszło do tragicznego w skutkach potrącenia pieszego. Na miejscu pracują wszystkie służby, a okoliczności wypadku badają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Droga w miejscu wypadku (doszło do niego na wysokości restauracji Powidło) jest zablokowana, wytyczono objazdy, a utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godziny dziesiątej.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
katarzyna
katarzyna
8 miesięcy temu

Ludzie, noście kamizelki odblaskowe, odblaski, latarki itp. Z daleka was nie widać, a z bliska jest za późno żeby zahamować.

Anonim
Anonim
8 miesięcy temu

Zobacz na mapę zagrożeń ile razy tam było zgłaszane przekroczenie prędkości, jak by ludzie jechali 50 km/h to i w tym przypadku prawdopodobnie skończyło by się na poobijaniu

Jakub
Jakub
8 miesięcy temu

Koniecznie należy przedłużyć ścieżkę z Złej Wsi Wielkiej do Strzyzawy… tam następuje koniec ciągu pieszo rowerowego i widok pieszych i rowerzystów na DK80 jest codziennością

Anonim
Anonim
8 miesięcy temu

Rano jeżdżę do szkoły z dzieckiem,im wszystkim się spieszy.A Bydgoszcz to już wogule brak słów.Policja powinna jeździć w godzinach szczytowych.

Justyna
Justyna
8 miesięcy temu

Ja też poruszam się tą drogą, co dziennie do pracy i odwożę dziecko do szkoły, kierowcy nie jadą przez Czarnowo 50, potrafią wyprzedzić mnie krótko przed przejściem dla pieszych przy szkole, no a kawałek dalej to już tylko gaz fo dechy. Bo przecież kazdy musi być pierwszy, wyjątkowy, musi pokazać jaką ma super fure i zupełnie pusto we łbie więc wyprzedza. W Czarnowie Policja powinna stać co dziennie, mieliby tu sporo pisania