Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Śmiertelny wypadek na trasie Bydgoszcz – Toruń. Kryminalni szukają świadków tragedii na DK10

Dodano: 04.12.2023 | 18:16

Na zdjęciu: Do tragicznego w skutkach zderzenia auta osobowego i dostawczego doszło dzisiaj, tuż po godzinie czwartej.

Fot. Maciej Bajbak / KM PSP Toruń

Policjanci z toruńskiej komendy poszukują świadków tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło dzisiaj, 4 grudnia na krajowej 10, a w którym zginęła jedna osoba.

Jak już informowaliśmy na naszych łamach, chwilę po godzinie czwartej służby zostały powiadomione o wypadku, do którego doszło na 297,6 kilometrze trasy Bydgoszcz – Toruń. Na wysokości gm. Wielka Nieszawka zderzyły się auto osobowe i dostawcze.

Z pierwszych komunikatów wynikało, że w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, jednak przed południem napłynęła informacja ze szpitala o śmierci 75-letniego kierowcy osobowego volkswagena. Znamy już także pierwsze, wstępne ustalenia funkcjonariuszy z pionu ruchu drogowego, ktorzy pracowali na miejscu wypadku. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 75-letni kierowca osobowego volkswagena passata, jadąc w kierunku Bydgoszczy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z dostawczym peugeotem boxerem, którym kierował 60-latek – przekazuje asp. Dominika Bocian z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Funkcjonariusze jednocześnie zwracają się z apelem o pomoc do świadków. – Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego tragicznego zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami toruńskiej komendy pod numerem telefonu 47-754-26-96, 47-754-23-68 lub osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Toruniu przy ul. Grudziądzkiej 17 – apelują mundurowi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments