Bydgoszcz
-3C
Niebo częściowo zachmurzone
38% wilgotność
Wiatr: 11km/h E
H -3 • L -3
-4C
Nd
-1C
Pon
-0C
Wt
4C
Sr
5C
Czw
Metropolia BydgoskaPowiat BydgoskiNa sygnaleŚmiertelny wypadek pod Bydgoszczą. Zginął 49-letni mężczyzna
policja_tasma_001-1200x800
27.08.2017 | 18:11

Śmiertelny wypadek pod Bydgoszczą. Zginął 49-letni mężczyzna

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Na zdjęciu: Życia mężczyzny nie udało się uratować.

Fot. archiwum

W nocy z soboty na niedzielę w Janowie, w gminie Dąbrowa Chełmińska, doszło do wypadku, w którym zginął 49-letni mężczyzna. Sprawą zajęła się prokuratura.

Informacja o zdarzeniu dotarła do dyżurnego bydgoskiej policji tuż przed północą. Na miejscu zdarzenia pojawił się patrol ruchu drogowego oraz straż pożarna i pogotowie. Okazało się, że pojazd marki Renault Clio uderzył czołowo w drzewo. W środku znajdował się 49-letni mężczyzna. Jak podaje portal Bydgoszcz 998, był on nieprzytomny i zakleszczony. Po wydobyciu mężczyzny z pojazdu przystąpiono do udzielenia mu pierwszej pomocy. Poszkodowany nie wykazywał żadnych oznak życiowych. Prawie godzinna reanimacja strażaków i ratowników medycznych nie przyniosła pożądanego rezultatu.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna na prostym odcinku drogi, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku uderzenia poniósł śmierć na miejscu – informuje podkom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury.

Powiązane treści

Program do mailingu FreshMail
 

Program do mailingu FreshMail