Bydgoszcz
10C
81% wilgotność
Wiatr: 4km/h WSW
H 10 • L 9
13C
Wt
16C
Sr
17C
Czw
9C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISobota pod znakiem zumby. I atrakcji dla osób w każdym wieku
28.07.2017 | 12:52

Sobota pod znakiem zumby. I atrakcji dla osób w każdym wieku

Już w sobotę na Wyspie Młyńskiej odbędzie się I edycja Lato z Zumba Fitness w Bydgoszczy.

Na zdjęciu: Plakat promujący wydarzenie

Fot. mat.pras.

Już jutro na Wyspie Młyńskiej odbędzie się I edycja Lato z Zumba Fitness w Bydgoszczy. Całkowicie bezpłatna impreza na Wyspie Młyńskiej jest adresowana do osób w każdym wieku, niezależnie od płci. 

W ramach sobotniego wydarzenia odbędą się dwa treningi zumby: o godz. 15:00 dla dzieci i o 16:00 dla dorosłych. Blok dla dorosłych poprowadzi prócz organizatora Pawła Paczyńskiego instruktorzy m.in. z Grudziądza i Torunia.

W trakcie wydarzenia nie zabraknie również atrakcji i konkursów z nagrodami. – Partnerzy imprezy podarowali wiele cennych upominków dla uczestników imprezy. Dla pierwszych 300 – stu uczestników firma Perfect Body Center z Zielonych Arkad ufundowała napoje izotoniczne oraz inne nagrody. Można będzie również zrobić sobie analizę składu ciała – informuje Paweł Paczyński, organizator imprezy. Imprezie towarzyszyć będą stanowiska partnerów wydarzenia. Można będzie zdobyć na przykład koszulki Marcina Kukaja – Sendwickiego, Mistrza Świata Strongman 2016.

Imprezie towarzyszy zbiórka dla schroniska Fundacja Ostatnia Przystań we Wtelnie. – Zbierane są karmy dla psich seniorów oraz chemia domowa. Prócz tego można będzie wrzucić do fundacyjnej puszki symboliczne 2 zł za co zakupione zostaną najpotrzebniejsze rzeczy dla psiaków – informuje Paczyński.


Powiązane treści