Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sobota w Fordonie pod znakiem pikniku. Będzie zdrowa żywność i muzyka

Dodano: 05.10.2021 | 20:15

Na zdjęciu: Piknik odbędzie się na placu u zbiegu ulic Pelplińskiej i Orląt Lwowskich.

Fot. BB

W sobotę, 9 października na terenie przy ulicy Orląt Lwowskich i Pelplińskiej w Fordonie odbędzie się Piknik Wiejskiej Żywności przy muzyce country.

Piknik Wiejskiej Żywności przy muzyce country to wydarzenie, które wybrali mieszkańcy w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim w ramach małych projektów społecznych. Odbędzie się ono w najbliższą sobotę, 9 października, w godzinach 13:00 – 18:00 na placu u zbiegu ulic Pelplińskiej i Orląt Lwowskich – przy skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną.

W programie pikniku znajdzie się szeroka oferta gastronomii. Wystawcy zaoferują tradycyjne wiejskie potrawy, takie jak chleb ze smalcem, grochówka czy bigos. Nie zabraknie stoisk z produktami rolnymi, a także grilla. Sporo atrakcji przewidziano dla najmłodszych mieszkańców Fordonu – na pikniku pojawią się dmuchańce i trampoliny; będzie można też wziąć udział w animacjach. A po zabawie będzie można zjeść watę cukrową czy gofry.

Za muzyczną oprawę pikniku odpowiedzą: C.Club Jurek Paterski i Krzysztof Filasiński, trio K. Filasiński, E. Żak, J. Paterski oraz zespół „Iskierki” z MDK nr 5. Jak podkreślają organizatorzy, to nie wszystkie przewidziane na sobotę atrakcje.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Irena
Irena
2 lat temu

Impreza dla każdego.Bardzo ładnie zorganizowana.Krolestwo dla dzieci, dobre jedzenie na miejscu i na wynos.Piekny koncert Iskierek, Pani Eweliny i Pana Krzysztofa.Oby więcej takich imprez na Fordonie.Ludzie tego bardzo potrzebują.Sobota udana.Czekam na powtórkę przedswiateczna.Na pewno przyjdę.???