Bydgoszcz
2C
78% wilgotność
Wiatr: 4km/h SW
H 3 • L 1
3C
Wt
2C
Sr
4C
Czw
3C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaSpędź sezon z gwiazdami. Kto wystąpi w Bydgoszczy w 2021 roku?
31.08.2021 | 12:43

Spędź sezon z gwiazdami. Kto wystąpi w Bydgoszczy w 2021 roku?

Na zdjęciu: Na scenach bydgoskich instytucji kultury pojawią się niezapomniane koncerty, spektakle i kabarety.

Fot. nadesłane

Ostrowska, Baranovski, Kowalska, Domagała czy Lady Pank. To tylko namiastka artystów, którzy wystąpią w Bydgoszczy podczas sezonu jesienno-zimowego w 2021 roku. Oprócz koncertów Adria Art, organizator wydarzeń kulturalnych przygotował również niezapomniane spektakle i kabarety z udziałem najlepszych gwiazd telewizyjnych.

Czas pożegnać lato i powitać jesień. Wspólnie z cieplejszymi płaszczami, na scenach bydgoskich instytucji kultury pojawią się niezapomniane koncerty, spektakle i kabarety.

Małgorzata Ostrowska i „Wąsik” we wrześniu

Wrzesień rozpoczniemy w Filharmonii Pomorskiej. To tutaj 11 dnia miesiąca wystąpi Małgorzata Ostrowska. Artystka będzie świętować swoje 40-lecie. Publiczność usłyszy na żywo takie hity jak: „Szklana pogoda” czy „Meluzyna”.

19 września w mniejszej sali – Kinoteatrze Adria pojawi się spektakl „Wąsik”. W rolach głównych wystąpią m.in. Radosław Pazura, Michał Koterski, Jarosław Boberek czy Marta Wierzbicka. „Wąsik” to przezabawna historia młodego mężczyzny, który przygotowuje się na pierwsze spotkanie ze swoim przyszłym teściem. Niestety – narzeczona i bezrobotny kumpel, nie pomagają w tym dniu. Dodatkowo posłuszeństwa odmawia maszynka do golenia. Co z tego wyniknie? Warto przekonać się na własne oczy.

Bilety na koncert Ostrowskiej oraz spektakl „Wąsik” do nabycia na adria-art.pl

Październik z Kowalską i Domagałą

Październik obfituje w kulturalne wydarzenia! W tym miesiącu każdy znajdzie coś dla siebie. 2 października adria-art.pl zaprasza na zaskakującą komedię gangsterską „Zamiana”. Miłośnicy rozwiązywania zagadek, przybywajcie!

Dzień później Kinoteatr Adria zapełni się dziećmi, które będą mogły przypomnieć sobie historię „Czerwonego Kapturka”. Bajkę odtworzy Baj Pomorski.

Gdy dzieci będą oglądać baśń o dziewczynce w czerwonym płaszczyku i złym wilku, starsi rozpoczną swoje przygotowania na koncert Baranovskiego! Artysta – 3 października wystąpi w Llloydzie i zaśpiewa „Lubię być z nią”.

Miłośnicy klasycznych dobrych hitów z pewnością powinni wybrać się na koncerty Kasi Kowalskiej – 27 października i Krzysztofa Cugowskiego – 10 października. Kowalska zagra swoje największe hity, a Cugowski pokaże co jest dla niego najważniejsze. Oba koncerty odbędą się w Filharmonii Pomorskiej, podobnie jak wydarzenie pt. „Osiecka, Młynarski, Przybora”, na którym będzie można usłyszeć utwory mistrzów. 13 października wystąpią m.in. Hanna Śleszyńska czy Marcin Januszkiewicz.

Każdy, kto lubi komedie, może zrelaksować się na jesiennych spektaklach. Adria-Art.pl przedstawi m.in. „Goło i Wesoło” – 16 października – historię, która zawojowała już cały świat oraz „Przygodę z ogrodnikiem” – 24 października – z Anną Muchą w roli głównej. Pierwszy tytuł odbędzie się w Kinoteatrze, drugi w Filharmonii Pomorskiej.

Październik to również propozycje kabaretowe. W Operze Nova z nowym programem – 4 października – wystąpi „Kabaret Moralnego Niepokoju”. Panowie pokażą, że za długo byli grzeczni. Swoje 20-lecie w tym samym miesiącu będzie świętować kabaret Neo-Nówka. Trojka najbardziej rozpoznawalnych mężczyzn w Polsce – 30 października – zaprezentuje m.in. nową wersję ulubionego przez Polaków skeczu „Niebo”.

Na koniec miesiąca Filharmonie Pomorską odwiedzi Paweł Domagała i zaśpiewa dla nas „Weź nie pytaj”.

Bilety do nabycia na wszystkie październikowe wydarzenia na adria-art.pl

Listopad z Anną Muchą i Patrycją Markowską

Spektakl „Pikantni” z udziałem Anny Muchy i Barbary Kurdej- Szatan to jedna z najczęściej oglądanych komedii teatralnych minionego sezonu. Nic więc dziwnego, że spektakl o czwórce swingersów – 5 listopada po raz kolejny pojawi się w Bydgoszczy, w Kinotetarze Adria.

Każdy kto lubi bawić się do łez może również odwiedzić Kinoteatr Adria na spektaklu „Wiesz, że wiem” – 13 listopada, który przypomina, że przyjaźń jest najważniejsza a kłamstwo ma krótkie nogi. W znakomitej komedii wystąpią m.in. Leszek Lichota i Magdalena Stużyńska.

O tym, że warto mówić prawdę dowiedzą się również bohaterowie „Dobrze się kłamie”. To historia grupy przyjaciół, którzy postanawiają w ramach zabawy upublicznić wszystkie swoje rozmowy, smsy i e-maile. Jakie tajemnice wyjdą na jaw? „Dobrze się kłamie” – 20 listopada – zagra w Filharmonii Pomorskiej.

To samo miejsce odwiedzą również Patrycja Markowska, „Najpiękniejsze arcydzieła baletowe” i „Piwnica pod baranami”.

Markowska, stuprocentowa rockmanka, w Bydgoszczy wystąpi 7 listopada. Dla fanów muzyki klasycznej i tańca adria-art.pl – 21 listopada poleca „Najpiękniejsze arcydzieła baletowe”. Na koniec miesiąca – 25 listopada – klasyka gatunku „Piwnica pod baranami”. Legendarny zespół świętować będzie swoje 65-lecie!

Bilety na listopadowe wydarzenia do kupienia na adria-art.pl

Grudzień z Lady Pank i Królem

Koniec roku będziemy żegnać z przytupem. 4 sierpnia Bydgoszcz odwiedzi Błażej Król. W Fabryce Lloyda wystąpi z nową płytą „Dziękuję”.

Tuż przed świętami usłyszymy na żywo „Kryzysową narzeczoną” czy „Tańcz głupia tańcz”. Lady Pank – 19 grudnia w HSW Łuczniczka będzie świętować swoje 40-lecie.

 

Bilety na wszystkie wymienione wyżej wydarzenia (i nie tylko te!) można nabyć na stronie: https://adria-art.pl/a/m-RepertuarBydgoszcz

 

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści