Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Sphinx zaprasza bydgoszczan. Czeka wiele promocji

Dodano: 29.12.2021 | 17:27

Na zdjęciu: Gości zachęcamy do skorzystania z dedykowanej aplikacji „Aperitif”.

Fot. nadesłane

Restauracje Sphinx już od kilkunastu lat dbają o podniebienia bydgoszczan. To już nie tylko kultowa shoarma, ale także soczyste steki, burgery, lekkie sałatki oraz desery.

Bardzo zależy nam, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom Gości, dlatego robimy wszystko, aby z zadowoleniem wracali do nas – mówi Bartłomiej Pająk, manager Restauracji Sphinx na Starym Rynku. – Chętnie bierzemy udział w różnych promocjach lokalnych – między innymi w akcji „Metropolia za pół ceny”, dzięki której zdecydowały się nas odwiedzić nowe osoby. Na tym jednak nie poprzestajemy i staramy się dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców: akceptujemy kartę dużej rodziny oraz bydgoską kartę rodziną i kartę seniora.

Gości zachęcamy do skorzystania z dedykowanej aplikacji „Aperitif”. Znajdują się tam atrakcyjne i różnorodne promocje – aktualnie jest to na przykład 50 zł dla rodzin czy stek amerykański z sałatką wegetariańską i frytkami za 39,99 zł.

Zjeść można w przestronnym, klimatycznym lokalu, w którym znajduje się specjalnie przygotowana dla dzieci strefa zabaw. Ulubione dania można zamówić z dostawą do domu m.in. za pośrednictwem portalu smacznieiszybko.pl.

Restauracja Sphinx,
Stary Rynek 20

email: 134.bydgoszcz@sphinx.pl
tel: 725 100 359

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Czwartek: 12:00 – 22:00
Piątek – Sobota: 12:00 – 23:00
Niedziela: 12:00 – 21:00