Bydgoszcz
-5C
Niebo głównie zachmurzone
76% wilgotność
Wiatr: 5km/h ESE
H -5 • L -6
-2C
Czw
0C
Pt
-3C
Sob
-0C
Nd
-2C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCISpłonął samochód. W środku policjanci znaleźli zwłoki
08.11.2017 | 14:02

Spłonął samochód. W środku policjanci znaleźli zwłoki

Nie jest znana tożsamość ofiary.

Na zdjęciu: Spłonął Opel Corsa.

Fot. KPP Policji w Lipnie.

We wtorek w miejscowości Julkowo w gm. Tłuchowo doszło do zapalenia się samochodu osobowego. Jak się okazało po przeprowadzonej przez strażaków akcji gaśniczej, w pojeździe znajdowały się szczątki ludzkie. Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy.

Wczoraj, ok godz. 14.30, dyżurny lipnowskiej policji otrzymał od strażaków informację o pożarze auta na terenie miejscowości Julkowo. Spłonął opel corsa. Pożar był na tyle duży, że do jego ugaszenia wezwano straż pożarną. Po zakończeniu akcji gaśniczej strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. Okazało się, że w pojeździe znajdują się szczątki ludzkie.

Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratury badają okoliczności tragedii.  Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zapalenia się auta mogło dojść w wyniku zwarcia instalacji elektrycznej w pojeździe. Trwają także czynności zmierzające do potwierdzenia danych osoby, która w chwili pożaru znajdowała się wewnątrz auta. Decyzją prokuratora zabezpieczono odnalezione szczątki ludzkie i pojazd w celu przeprowadzenia dalszych czynności.


Powiązane treści