Metropolia BydgoskaBiałe BłotaFotorelacjeSpójnia rozbiła Burzę. Imponujący pierwszy ligowy mecz w Białych Błotach w 2019 roku [ZDJĘCIA]
03.04.2019 | 14:06

Zdjęcia: Jakub Soboczyński

Piłkarze Spójni Białe Błota w imponującym stylu rozpoczęli zmagania w rundzie wiosennej na własnym boisku.

Podopieczni Patrycjusza Migawy rozbili na własnym boisku Burzę Nowa Wieś Wielka aż 9:0. Do przerwy było 2:0 po trafieniach Marcina Eidtnera i Filipa Góreckiego.

Po przerwie, bramkarz gości wyjmował piłkę z siatki aż siedem razy. Trzykrotnie pokonał go Michał Sander, dwa gole dołożył Marcin Czerwiński, a po jednym Paweł Hoppe i Piotr Adamski. Spójnia odniosła siódmą wygraną w tym sezonie ligowym i w tabeli A klasy jest na piątym miejscu.

W najbliższej kolejce, białobłocki zespół zagra na wyjeździe z Zagłębiem Piechcin (sobota, 16:00).