Metropolia BydgoskaREGIONFotorelacjeSportis Łochowo wygrał w Inowrocławiu. Prowadzi w tabeli IV ligi z kompletem punktów [ZDJĘCIA]
06.09.2020 | 18:48

Zdjęcia: Aleksander Ryska

Piłkarze Sportisu Łochowo jako jedyni mają w tabeli IV ligi komplet punktów. Na zakończenie szóstej kolejki, zespół trenera Roberta Wójcika pokonał w Inowrocławiu miejscową Cuiavię.

W pierwszej części spotkania padł jeden gol, a jego autorem w 11′ minucie spotkania był Kajetan Wojciechowski. Inowrocławianie jeszcze w pierwszej połowie stracili Bartłomieja Delektę, który doznał kontuzji i na drugą część spotkania już nie wybiegł na murawę.

Po przerwie, zespół z Łochowa podwyższył prowadzenie. Na listę strzelców wpisali się Mariusz Miłek i Nana Ntuli. Sportis prowadzi w tabeli IV ligi z kompletem punktów po sześciu kolejkach, zaś Cuiavia przegrała po raz czwarty w tym sezonie.

Sportis w następnej kolejce podejmie Kujawiankę Izbica Kujawska (sobota, 16:00), a Cuiavię czeka wyjazdowy pojedynek z Zawiszą Bydgoszcz (sobota, 19:46).

IV LIGA KPZPN – RUNDA JESENNA – SEZON 2020/2021 – 6 KOLEJKA – 6.09.2020 R.
CUIAVIA INOWROCŁAW – SPORTIS SFC ŁOCHOWO 0:3 (0:1)
Bramki: Kajetan Wojciechowski 11′, Mariusz Miłek 49′, Nana Ntuli 60′

Składy wyjściowe

CUIAVIA: Ciesielski – Nowakowski, Lytviak, Delekta (46′ Gralewski), Nestorowicz – Maciejewski, Springer – Pawłowski (67′ Czerwiński), Jastrzębski (89′ Mrotek), P. Wiśniewski – Brzóstowski (78′ Akirtava).

SPORTIS: Dumieński – Cemschi, Frasz, Kujawka, Kipeya – Majchrzak, Miłek, Wojciechowski, Ntuli, Janu – Dimitrov.

Sędziował: Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz).
Żółte kartki: Brzóstowski (Cuiavia).