Bydgoszcz
7C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 7km/h SE
H 7 • L 6
9C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesŚródmiejscy przedsiębiorcy łączą siły. Specjalna oferta ma zachęcić do zakupów
ulica Długa Bydgoszcz - SF-1
18.03.2020 | 19:28

Śródmiejscy przedsiębiorcy łączą siły. Specjalna oferta ma zachęcić do zakupów

Na zdjęciu: W akcji biorą udział m.in. przedsiębiorcy z ulicy Długiej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Dziewięć firm z centrum Bydgoszczy wzajemnie wspiera się w trudnym momencie dla biznesu. W tym celu uruchomili oni akcję, dzięki której można będzie otrzymać rabat do wykorzystania u każdego z jej uczestników.

Zagrożenie epidemią koronawirusa zmusiło władze do wprowadzenia ograniczenia działalności handlowo-usługowej. Dla większości punktów w centrum miasta oznacza to olbrzymi problem, ale lokalni przedsiębiorcy nie zamierzają się poddawać. Z inicjatywy Muzeum Mydła i Historii Brudu zrodził się projekt #lokalnielojalni. Przystąpiło do niej dziewięć firm: Bydgoska Wytwórnia Mydła; Muzeum Mydła, Centrum Gier Pegaz, Bioekowy.pl, Parzymy Tutaj, Vegab, Sicario, Katarynka Bistro i Moodie Foodie. Liczba przedsiębiorców może się jednak zwiększyć.

Inicjatywa ma na celu ułatwienia zakupów bydgoszczanom i przede wszystkim zaoferowanie im atrakcyjnych cen. Polega ona na tym, że przy zakupach u jednego z wymienionych przedsiębiorców uczestnik otrzymuje rabat w wysokości 10% do wykorzystania u innego przedsiębiorcy z wyżej wymienionej listy. Uczestnik otrzymuje kod rabatowy otrzymuje po zakupie na min. 30 zł u danego przedsiębiorcy. Aby wykorzystać rabat u innych przedsiębiorców, należy dokonać zakupów na min. 30 zł i okazać kod rabatowy (dot. zakupów on-line bydgoskawytworniamydla.pl i bioekowy.pl) lub paragon/zdjęcie paragonu u pozostałych partnerów. Skorzystanie z kodu rabatowego jest dobrowolne.

Kod rabatowy ważny jest przez 2 tygodnie od jego uzyskania i łączy się z innymi promocjami. Zakupów można dokonywać stacjonarnie oraz on-line. Akcja promocyjna trwa do odwołania.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści