Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Stanął na miejscu dla niepełnosprawnych. Straż miejska przyłapała „zdrowego” kierowcę

Dodano: 11.09.2023 | 12:31

Na zdjęciu: Jak się okazało, kierowca nie miał nie tylko karty parkingowej dla niepełnosprawnego, ale też prawa jazdy.

Fot. Straż Miejska Bydgoszcz

W niedzielę, 10 września patrol Straży Miejskiej ukarał kierowcę, który zaparkował na miejscu dla osób z niepełnosprawnościami bez wymaganych uprawnień.

Około godz. 18:00 municypalni zauważyli samochód zaparkowany przy ulicy Pod Blankami na miejscu przeznaczonym dla osób niepełnosprawnych. – W trakcie podjętej interwencji okazało się, ze wewnątrz pojazdu przebywał kierowca. Został on poproszony o okazanie karty parkingowej osoby niepełnosprawnej. Oświadczył jednak, że takiej karty nie posiada – przekazują strażnicy.

W związku z popełnionym wykroczeniem, municypalni wystawili kierowcy mandat w wysokości 800 złotych. Ponadto, podczas interwencji strażnicy ustalili, że kierowca ma zatrzymane prawo jazdy za jazdę pod wpływem alkoholu. W związku z tym na miejsce został wezwany patrol policji, któremu przekazano dalsze prowadzenie sprawy.

0 0 votes
Article Rating
Błażej Bembnista
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan
Jan
9 miesięcy temu

brawooooo straż miejska, należy sie premia. Ha,ha,ha. Tylko do tego się nadają, tam gdzie powinni być to ich nie ma.

Roman
Roman
9 miesięcy temu

Do: Jan .Zrobili co do nich należało i chwała im za to że nie olali zgłoszenia. Nie rozumiem więc tej złośliwej ironii. Gość powinien poczuć co znaczy być niepełnosprawnym, byłaby szansa ,że zacznie myśleć.

Michał
Michał
9 miesięcy temu

Jeden miał pecha. Mnie najbardziej irytują goście w wypasionych furach, co parkują na kopercie i rześko sprężystym krokiem zmierzają do sklepu. Podchodzę i okazuje się, że jest za szybą niebieska karta. Nie wiem czy to jest bezczelna podróba czy na kogoś w rodzinie, ale takie zachowanie w katergoriach najbardziej chamskich jest dość wysoko.