Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
85% wilgotność
Wiatr: 5km/h WNW
H 2 • L 1
1C
Wt
1C
Sr
1C
Czw
-0C
Pt
1C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIStarbucks już jutro zadebiutuje w Bydgoszczy! Jakie atrakcje przygotowano na otwarcie?
24.08.2017 | 10:50

Starbucks już jutro zadebiutuje w Bydgoszczy! Jakie atrakcje przygotowano na otwarcie?

Na dzień otwarcia przygotowano liczne atrakcje.

Na zdjęciu: W lokalu dominować będzie kawa.

Fot. mat. pras.

 

Już w ten piątek w Bydgoszczy zostanie otwarta pierwsza kawiarnia Starbucks. Kawę popularnej amerykańskiej sieci będzie można kupić w Zielonych Arkadach. 

Drzwi lokalu zostaną otwarte o godzinie 9:00. Już od rana na przybyłe osoby czekać będą liczne atrakcje. Wśród nich znajdują się między innymi: okolicznościowy słodki poczęstunek, pokazy alternatywnych metod parzenia kawy, coffee tasting, czyli kilkuetapowe degustacje kawy oraz sampling promocyjnych napojów. Ponadto pierwsi goście otrzymają pyszne upominki

Otwarcie pierwszego lokalu w Bydgoszczy to dla nas duże wydarzenie – mówi Katarzyna Pijanowska, Brand Manager Starbucks Polska. – W związku ze stałym rozwojem sieci stopniowo poszerzamy zasięg działalności, stąd nowe miasto w naszym portfolio. Wiemy też, że ta lokalizacja była wyczekiwana przez fanów Starbucks w Bydgoszczy, dlatego cieszymy się, że uruchomiliśmy tu naszą pierwszą kawiarnię – dodaje.

W nowo otwartym lokalu będzie łącznie 50 miejsc siedzących dla gości, w tym także dostępnych na zewnętrznym patio. Wnętrze to połączenie drewna i surowych dodatków, w którym głównym elementem dekoracyjnym będzie okazała grafika z wulkanem i polami uprawy kawy. Nowa kawiarnia idealnie sprawdzi się jako miejsce na odpoczynek w przerwie między zakupami. Goście będą mogli przyjemnie spędzić czas ze znajomymi, prowadzić spotkania biznesowe, znajdą także przestrzeń do pracy lub nauki. W lokalu oprócz standardowych kanap i foteli, dostępne będą także stół konferencyjny, gniazdka elektryczne i szybkie łącze Wi-Fi.

Kawiarnia będzie czynna codziennie tak, jak inne lokale znajdujące się w Zielonych Arkadach, czyli poniedziałek-sobota w godz. 9:00-21:00 oraz niedziela w godz. 10:00-20:00.

Przypominamy, że w najbliższym czasie w Bydgoszczy ma powstać też drugi lokal Starbucks. CZYTAJ WIĘCEJ 


Powiązane treści