Bydgoszcz
1C
Słonecznie
86% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 3 • L -1
4C
Nd
8C
Pon
10C
Wt
10C
Sr
7C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportStartuje nowy sezon na lodowisku TorByd. Oficjalne rozpoczęcie już jutro!
04.09.2020 | 20:07

Startuje nowy sezon na lodowisku TorByd. Oficjalne rozpoczęcie już jutro!

Na zdjęciu: W sobotę, 5 września odbędzie się oficjalne rozpoczęcie sezonu na lodowisku TorByd.

Fot. Szymon Fiałkowski

Już w sobotę (5 września) rozpocznie się nowy sezon na lodowisku TorByd. Wieczorem zaplanowana jest taneczna impreza.

Od soboty rozpoczyna się nowy sezon na lodowisku TorByd. Ze względu na pandemię koronawirusa, lodowisko w pełnym wymiarze funkcjonowało do połowy marca, a później zostało zamknięte. – Z uwagi jednak na sygnały i sugestie od amatorów ślizgania, postanowiliśmy po raz pierwszy otworzyć lodowisko w wakacje – mówi Paweł Kowalski z Bydgoskiego Centrum Sportu.

Jak dodaje Kowalski, w okresie przed pandemią koronawirusa, tj. w styczniu i lutym odnotowano blisko 40 tysięcy wejść na lodowisko. – W sierpniu odnotowaliśmy blisko 1500 wejść na lód – podkreśla.

Jakie plany przygotowano na sobotę w związku z rozpoczęciem sezonu? W godzinach 11:00 – 14:00 będzie okazja do zapoznania się z ofertą nauki jazdy, tańca czy gry w hokeja. – Szkółki i kluby będą miały swoje „5 minut”, aby pokazać się na lodzie i wytłumaczyć najmłodszym oraz ich rodzicom tajniki jazdy na łyżwach, a przy okazji zaprosić na zajęcia – precyzuje Paweł Kowalski.

Wieczorem, tj. w godz. 19:00 – 22:00 odbędzie się disco-ślizgawka z DJ-em. Już teraz organizatorzy tajemniczo zapowiadają dodatkową niespodziankę dla tych, którzy zdecydują się na przyjście na lodowisko. Ponadto, otwarta będzie również restauracja Talerz Pro Omnis.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści