[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Strzelno: Mężczyzna wbiegł na Rynek i podpalił się! [WIDEO]

Dodano: 30.04.2022 | 12:22

Na zdjęciu: Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

Fot. Szymon Fiałkowski

Młody mężczyzna podpalił się na Rynku w Strzelnie (powiat mogileński). 23-latek z rozległymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę rano. Około godziny godz. 8:45 mężczyzna w wieku 23 lat wbiegł na Rynek w Strzelnie, oblał się substancją łatwopalną i podpalił.

Na szczęście ogień udało się dość szybko ugasić dzięki będącym w pobliżu świadkom – relacjonuje st. asp. Tomasz Bartecki z Komendy Powiatowej Policji w Mogilnie.

Strzelno: Mężczyzna podpalił się na Rynku. Jego stan jest bardzo ciężki

Na miejsce wezwano trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policję. Mimo szybkiej interwencji ogień spowodował rozległe obrażenia ciała. – Mężczyzna ma poparzone około 90 proc. ciała. Jego stan jest bardzo ciężki – mówi st. asp. Bartecki.

23-latek został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Poznaniu. Na razie nie wiadomo, jakie były powody jego działań. Sprawę wyjaśnia policja. Funkcjonariusze będą ustalać dokładne okoliczności oraz motywy, którymi kierował się mężczyzna.

Aktualizacja: W niedzielę poinformowano, że życia mężczyzny nie udało się niestety uratować. [CZYTAJ WIĘCEJ]

W internecie pojawiło się nagranie przedstawiające zdarzenie. Zamieszczamy je poniżej. Uwaga! Film przedstawia drastyczne sceny!

Strzelno: Mężczyzna wbiegł na Rynek i podpalił się! [WIDEO]
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michał
michał
2 miesięcy temu

nie mi oceniać spoczywaj w pokoju