Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Studentka Collegium Medicum w konkursie Miss Universe 2023. W weekend transmisja!

Dodano: 17.11.2023 | 09:23

Na zdjęciu: Angelika Jurkowianiec udała się do Salwadoru, aby rywalizować o miano Miss Universe.

Fot. Facebook Angeliki Jurkowianiec

Pochodząca z Namysłowa Angelika Jurkowianiec – studentka IV roku analityki medycznej, w nocy soboty na niedzielę (18-19 listopada 2023r.) będzie reprezentować Polskę w konkursie Miss Universe w Salwadorze.

26-latka w lipcu zdobyła tytuł Miss Polski. Teraz spróbuje swoich sił w 72. Edycji Gali Miss Universe. Transmisję na żywo z będzie można obejrzeć na oficjalnym kanale na Youtube Miss Universe. O tytuł najpiękniejszej kobiety wszechświata zawalczy 85 przepięknych kandydatek z całego świata.

Oprócz studiów w Bydgoszczy, Angelika ma również wiele pasji. Kobieta gra na pianinie, a w swoim mieszkaniu posiada około 40 rodzajów roślin egzotycznych. W naszym mieście można ją zobaczyć także na billboardach kliniki Alfa-Med, z którą współpracuje.

Polka podczas pierwszych dni zgrupowania miała okazję poznać reprezentantki innych krajów, zwiedzić Salwador, zaczerpnąć tamtejszej kultury, a także spróbować lokalnej kuchni. Wieloletnie doświadczenie Angeliki, które zdobyła podczas swojej międzynarodowej kariery w modelingu, z pewnością pomogło jej w trakcie nagrań oraz sesji zdjęciowych. Jednak przed nią jeszcze sporo przygotowań przed finałem.

Angelika wyróżnia się z tłumu pięknych kobiet i już została zauważona przez fanów konkursu Miss Universe. Zwolennicy tego typu konkursów stawiają kobietę bardzo wysoko w swoich rankingach. Tytuł Miss Universe nigdy nie przypadł żadnej polskiej reprezentantce. Angelika Jurkowianiec ma zatem szansę, aby ten zaszczytny tytuł po raz pierwszy trafił do polskiej kandydatki.

0 0 votes
Article Rating
Studentka Collegium Medicum w konkursie Miss Universe 2023. W weekend transmisja!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments