Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Kolejne sukcesy Stylers Dance Studio przy MDK nr 5 w Bydgoszczy

Dodano: 24.04.2024 | 09:30

Na zdjęciu: Stylers Dance Studio działa przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy od 2007 roku.

Fot. mat. prasowe

Mistrzostwa Polski federacji World Artistic Dance Federation 2024 przyniosły kolejne sukcesy Stylers Dance Studio, działające przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5.

W dniach 18-19 kwietnia 2024 w Inowrocławiu odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji World Artistic Dance Federation. W zawodach wzięło udział ponad 2500 tancerzy z całej Polski. Organizatorem zawodów był Jan Kwiatkowski, Agencja Artystyczna Harlem oraz Kujawskie Centrum Kultury w Inowrocławiu.

W mistrzostwach, w kategoriach hip hop wystartowała 78-osobowa reprezentacja Stylers Dance Studio MDK nr 5 w Bydgoszczy. Tancerze startowali w dziewięciu kategoriach tanecznych i w siedmiu kategoriach wiekowych.

Przedstawiciele SDS MDK nr 5 zaprezentowali się wspaniale, zdobywając siedem tytułów mistrzów i wicemistrzów Polski WADF 2024; łącznie udało się wywalczyć 19 miejsc w ścisłych finałach – podkreśla formacja. Głównym trenerem i opiekunem grup Stylers Dance Studio jest Agnieszka Sikorska; choreografie tworzą również Katarzyna Mudło i Anna Gutowska.

Stylers Dance Studio działa przy Młodzieżowym Domu Kultury nr 5 w Bydgoszczy od 2007 roku. Obecnie działa tam siedem grup tanecznych, od przedszkolaków, przez dzieci szkolne i młodzież aż po grupę tańczących rodziców 31+ – to łącznie blisko 160 tancerzy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
22 dni temu

Brawo!