Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Świąteczna kradzież laptopa. Policja prosi o pomoc w rozpoznaniu sprawców

Dodano: 25.12.2020 | 09:48

Na zdjęciu: Wizerunek jednego ze złodziei.

Fot. KPP Lipno

Policjanci poszukują sprawców kradzieży laptopa, do której doszło w jednym ze sklepów w Lipnie.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 21 grudnia w Lipnie, w placówce handlowej przy ulicy Włocławskiej. Na podstawie nagrań ze sklepowego monitoringu policjanci ustalili, że sprawcami czynu są młodzi mężczyźni, którzy weszli do sklepu pod pozorem zrobienia zakupów. Podczas przechadzki po obiekcie zainteresowali się jednym z laptopów – wykorzystując nieuwagę pracowników złodzieje odpięli jego zabezpieczenie i schowali sprzęt do reklamówki, a następnie wyszli z obiektu.

Mundurowi z Lipna proszą o pomoc w rozpoznaniu sprawców, podając ich rysopis. – Jeden z nich był ubrany w granatową kurtkę, dżinsowe spodnie i adidasy (czarne lub granatowe z białą podeszwą). Miał na głowie niebieska czapkę. Drugi z mężczyzn miał na sobie czarną kurtkę, ciemno niebieskie spodnie i brązowe buty. Włosy krótkie – opisuje oficer prasowy KPP w Lipnie, podkom. Małgorzata Małkińska.

Jeśli rozpoznajesz któregoś ze sprawców kradzieży na monitoringu skontaktuj się z dyżurnym lipnowskiej komendy pod numerem telefonu: 514 970 571, lub policjantem prowadzącym sprawę: 477 538 265.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments